Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout New Vegas-ban, melyik...

Fallout New Vegas-ban, melyik skill-eket érdemes felhúzni a Dead Money DLC előtt?

Figyelt kérdés
A wiki azt írja, hogy a speech, explosives, science, és barter skill ami fontos lehet, nekem jelenleg a speech 90, a science 75, a barter 40, az explosives pedig 20 (ezt csak most kezdtem húzni), illetve azt is írták, hogy inkább a kézi fegyvereké szerep, mert kevés a lőszer, de az is csak 21-es nekem. Összességében 22 szintű vagyok. Szerintetek neki vágjak?
2016. szept. 11. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom játékstílustól függ, de én ezek egyet se húztam soha. Először is mindíg a medicine-t toltam fel, mert a stimpak elég értékes cucc. Aztán meg a fegyvereket, mert jobb távolról eltalálni a dolgokat, mint közelről. Felsőbb szinten aztán a közelharc nagyon hatékonynak szokott bizonyulni (főleg spórol a lőszeren). Ehhez nyomok hozzá repairt spórolásképpen; az ajtókat meg gépeket őszintén szólva cheatelem, mert az első száz alkalommal még lehet, hogy van benne poén, utánra rohadtul unalmas és úgyis megcsinálnám.

De ilyenket, hogy speech meg bater nem éri meg elsődleges skillnek fejleszteni.

2016. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a medicine viszonylag értéktelen skill, és a speech és barter, ami nagyon hasznos tud lenni. Rengeteg hasznos dolgot ki lehet azokkal alkudni, harcokat elkerülni, behazudod magad Vault 3-ba, ami tele van drogokkal és craft itemekkel stinmackhoz. Stimpackot pedig tonna szám lehet lopni mindenféle táborokból. A New Vegasban már úgysem számít a karma.
2016. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Egyetértek! Nekem a speech, a locpick, a science és a sneak a legfőbb, sorrendben így állok ezekkel: 90, 93, 90, 75, az biztos, hogy ezek közül mindet 100-ra húzom. Így tudom a legjobban elkerülni a harcot, a barter is megy majd legalább 75-ig. az 1-es válaszolót is megértem, de én nem csalok, a harcot pedig kerülöm. A Guns és Energy wepons ennek ellenére 60, 65, ami szerintem nem alacsony. A medicine viszont szerintem sem túl hasznos, legalábbis több tíz stimpack és rengeteg kaja van nállam, plusz 50ezer kupak, amiből bírom fizetni a gyógyítást. A repair viszont tényleg hasznos, majd azt is elkezdem húzni. Mondjuk szerintem neki vágok így is a DLC-nek. Kéne nagyon az a 37 aranyrúd amit a végén ad.
2016. szept. 11. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Lol a wiki össze vissza ír mindent.

Igazából a legfontosabb skillek:

Sneak, science, repair, energy weapon, guns.


De amúgy 50-es szintre könnyen kilehet maxolni 100-ra mindet.

Ebből adódóan a perkek és az alappontok sokkal fontosabbak.


De mindegy mert a legtöbb ember nem akar op karaktert csinálni, mint én szóval játszál csak anélkül úgyis élvezetesebb marad a játék, ha van egy kis kihívás legalább.

2016. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze 50-es szintre kb mindent ki lehet maxolni, de a wiki ehhez a DLC-hez írta az alábbi skilleket. Amúgy, meg igazad van, bár ha sok pénzed van a repair nem fontos annyira. Legalábbis 200-300ezer kupak után. Amit h ügyesen kaszinózol és minden aranyrudat megszerzel a Dead Money végén lazán összeszedsz.
2016. szept. 11. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Repair a különleges skulók gyártása miatt jó elsősorban.

1,2x a brush gun sebzésére mondjuk elég jó gun karakternek.

2016. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!