Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon age Inquisition - pár...

Dragon age Inquisition - pár kérdés a történetről, SPOILER?

Figyelt kérdés

[SPOILER]


Szóval végigjátszottma a játékot és felmerült bennem pár kérdés a történettel kapcsolatban:


Elősör is a játék végén amikor Morrigan fia találkozik Flemethel akkor kapjuk az értékes infót, hogy szereznünk kell egy sárkány ahhoz hogy legyőzhessük Coriphyust, majd a játék végén lesz egy átvezető amiben átveszi Solas testét talán? Szóval mi történik akkor, ha az első részben megölték Flemethet és Morrignannak nincs gyereke? Nem találunk sárkányt és nem tudjuk legyőzni Coriphyust és a végén sem megy el Solas?


Másodszor pedig az ősi szent vízből amikor ittam onnan tudtam, hogy meg lehet ölni Coriphyust csak a sárkányt kell előtte, de mi van ha elpusztitja az inkvizítor a forrást?


+Kérdés(no offense), de csak én csalódtam benne? Beharangozták a játékot, hogy be kell zárnunk egy hasadékot az égen amiből özönlenek a démonok ez a játék 20%-ánál megtörtént és megint egy ilyen vörös líriumos baromsággal tömték tele ami a 2. részben is erőltetett volt :/. Összességében nem volt rossz de azért na. Miért minden happy a végén? Mi erről a véleményetek?


[Spoiler]



2016. szept. 11. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megölöd az első részben Flemethet, akkor sem ölöd meg teljesen. Morrigan el is magyarázza, hogy nem tudnád teljesen megölni, csak időt nyerni vele.


A végén Morrigan a sárkány, a kút meg Mythalé (aki ugye Flemethben van) szóval feltételezem amikor találkozna Flemeth és Morrigan, akkor Flemeth ezeket elárulná. Ezek csak tippek, én is a gyerekes végigjátszást csináltam, a Solasos részt én sem értettem teljesen.

Amúgy nekem tetszett a játék, egyik kedvenc. Nekem nem volt probléma, hogy a felénél abbamarad a zárogatás, mert mellékküldiknél úgyis találkozol velük és ha az egész játék arra ment volna ki, az elronthatta volna.


UI: Trespassert játszottad? Az egy lezárása az egésznek, elég jó és fontos dlc.

2016. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a kiegészítővel nem játszottam, csak az alapjáték van meg. Igen jó lett a játék nem azért mondom, csak nemtudom nagyon happy end, nem hal meg senki ez kicsit zavar.(Pl Vérvonalakban trükközni kellett kicsit hogy ne haljon meg senki, itt pedig lazán mindenki átvészeli az egészet.)
2016. szept. 12. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Origins-et imádtam, de az Inquisition számomra is csalódás volt. Nem volt olyan rossz, mint a 2-es, de azért sokkal jobbra vártam. Olyan volt, mintha terepasztalon mozgatnék bábukat, csak nagyritkán éreztem, hogy fantasy játékot játszom (pl. Crestwood...)


A Flemethes kérdéshez: szerintem nem tartották szem előtt a lehetőségeket, csak a többféle végkimenetel közül kiválasztottak egyet. Ugyanígy pl. többször említik, hogy Alastair a király, pedig az Originsben megvan a lehetősége, hogy elpusztul.

2016. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!