Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nvidia GeForce GT 630 2GB...

Nvidia GeForce GT 630 2GB GDDR5 128bit 3100mhz mire elég? TÖbb Lennt!

Figyelt kérdés

Állitolag nemrég jött ki ez a változata viszont Angliába élek itt vennék ilyen videókártyát de magyar oldalakon még nem nagyon láttam ilyet. Mi a véleményetek róla?

Akinek van ilyen esetleg leírhatná, hogy milyen játékok mennek rajta. Tudom ennek van sima DDR3 as verziója az tudom, hogy elég gyenge.



2016. szept. 11. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is gyenge, a GT sorozat nem játékokhoz lett kifejlesztve, nem tudom mennyi a kereted, de legolcsóbban, legjobban egy gtx 750 ti-vel jösz ki.
2016. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Igazából nekem volt régebben egy GT 630 1gb ddr3 128 bites vga-m az vitte a Battlefield 4 et multiba elég szépen 1280x1024 felbontással medium grafon 35 fps el. Akkor ezzel a videókártyával jobb FPS értékeket kapok nem? Meg Far Cry 3 ilyesmi játékokra gondolok. Köszönöm a válaszod.
2016. szept. 11. 22:43
 3/4 A kérdező kommentje:
GTX 650Ti 2GB DDR5 öst néztem csak most pont nincsen annyi pénzem rá és minél előbb akarok játszani :D Egyébként 59 Font. Ez a GT 630 GDDR5 2GB 128 bit meg csak 35 :D
2016. szept. 11. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát te tudod, de hidd el, videókártyán nem akarsz spórólni xd

Am igen vitte a bf 4-et, de Gtx 750ti összehasonlítás képpen (most is játszok) stabil 144 fps ultrán viszi a bf 4-et :D (mondjuk ez OC edition, de húzás nélkül is viszi stabil 60-on ultrán)

Itt nem a memórián van a hangsúly, hanem a chipseten.

De ahogy gondolod, ha még akarod hogy 2,3 év után is azzal a kártyával amit most veszel tudj játszani medium/high-on az új játékokkal, akkor a már említett kártyát ajánlom ;)

2016. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!