Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játék a Forge of...

Milyen játék a Forge of Empires? Érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 13:34
 1/5 anonim válasza:
Egy ideig játszottam vele, nagyjából 1 éve hagytam abba, de nem hiányzik. Kb farmerama továbbfejlesztett változata, csak van benne harc. Pár órát játszottam vele, de aztán ellaposodott. Az elején még élmény volt játszani vele, később már csak teher. Ez csak az én véleményem, azóta nagyon sokat változott (a mailok alapján, amit kaptam tőlük). Szerintem megéri kipróbálni, ha másért nem is, végignézni az ember fejlődését a kőkortól. Ha regisztrálsz, keress valami aktív klánt, ahol jó a társaság, többen jobb a hangulat alapon. :)
2016. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokat játszottam vele, igen, megéri kipróbálni.
2016. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó játéknak tartom, elég sok részből épül fel. Ilyenek a fejlesztések hogy korszakot léphess, nevezetes épületek, céhexpedíciók, felfedezések a kontinensen, árukereskedelem, szomszédokkal való együttműködés/csatázás, szezonális események. Azt szeretem benne hogy gyakorlatilag folyamatosan előre kell tervezni, taktikázni, számolni, szóval szerintem érdemes legalább kipróbálni ha szereted a stratégiai játékokat.
2016. szept. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 macska28 válasza:
Szerintem nagyon jó játék, Én mindenkinek ajánlom.
2017. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kamu e-mail címmel is lehet játszani, nem kell e-mailben érkezett linkre kattintani a játék elkezdéséhez ;-)
2018. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!