Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pc hadihajós és/vagy űrhajós...

Pc hadihajós és/vagy űrhajós játékot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan játékokat keresek ahol hajókkal lehet/kell harcolni más hajók ellen. Mint pl: világ háborús hajók(és azok osztályai mint pl cirkáló, csatahajó,stb) vagy sfi fi alapú űrhajós játékok.


pl: mint rome total war 2-ben a tengeri csaták a hajókkal vagy a star wars empire at war példának hogy kb milyen hajó vs hajó (stratégiai) játékokra gondolok.


A válaszokat előre is köszönöm. lehetőleg minél többet írjatok ha kérhetem. :)



#hajó #PC #sci-fi #űrhajó #Tengeri harc #Űrharc #Törtnelmi
2016. szept. 13. 13:54
 1/4 anonim válasza:

Háát ott van a World of Warships meg a Steel Ocean (bár ezek nem kifejezetten stratégiai játékok)

És van még a Wargame: Red Dragon cimű játék.


sci-fi vonalon: Star Citizen, Star Conflict (ezekről nem tudok olyan sokat)

2016. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm.


megnéztem őket és ahogy észrevettem mind online játék.

engem elsődlegesen offline-ban érdekelnének ilyenek, esetleg olyant is tudnál ajánlani kérlek?

2016. szept. 13. 17:37
 3/4 anonim válasza:

Persze :)

Offline-ba tudok egy két régebbi játékot

Enigma: Rising Tide és a Silent Hunter 4 (a grafika nem nagyszám, de el lehet velük lenni :) )



Egyébként nem baj ha online, legalább ott nincs az hogy kiismered az AI-t aztán fél perc alatt megunod :)

2016. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

X3 Reunion, X3 Terran Conflict, X3 Albion Prelude, X Rebirth

Freelancher, Elite: Dangerous

2016. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!