Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bannolhatnak ha buszon játszok...

Bannolhatnak ha buszon játszok Pokemon go-val?

Figyelt kérdés
Most hagyjuk az olyan nem releváns kommenteket, hogy milyen "hülye" vagyok amiért játsszok vele stb. A lényeg, hogy ha túl gyorsan megy az ember kiírja hogy túl gyorsan mész. Viszont ha nem vezetek hanem csak ülök a buszon akkor is bannolhatnak érte?

2016. szept. 15. 19:57
 1/5 MarciNagy válasza:
26%
Igen,velem is ez volt
2016. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárhol játszhatod ahol nem tiltják. Ameddig nem csalsz nem bántanak.
2016. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisipoke ***** válasza:
100%
Nem bannolnak akkor sem, ha buszon játszol, és akkor sem, ha kocsiban. Egyszerűen azért figyelmeztet a játék, ha túl gyorsan mész, mert nem jó ötlet vezetés közben játszani, de amúgy nem történik semmi. A tojások mondjuk nem kelnek ki, ha gyorsan mész, de ennyi.
2016. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vonatom játszottam állandóan, a gyorsaság figyelmeztető az csak azért van, hogy az emberek ne játszanak vezetés közben. Tudod a pokestoppokat pörgetni, pokemonokat elkapni, ha netán luret használsz, akkor még követnek is téged, ha már kimentek a képernyőről, de a tojásoknál nem megy feljebb a km.
2016. szept. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még nem fognak bannolni, mert gyorsan mész.... Azért viszont igen, ha "ugrálsz" térképen valami fake GPS-el.
2016. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!