Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A használt pc játékoknál mit...

A használt pc játékoknál mit lehet csinálni ha már valaki beaktiválta steamen?

Figyelt kérdés
Vettem ma több játékot használtan de egyik se jó mer mind be van aktiválva steamen. valamit tudok tenni hogy jó legyen vagy törődjek bele hogy kidobott pénz volt?

2016. szept. 20. 00:21
 1/6 A kérdező kommentje:
vagyis mikor elkezdi a telepitést kijön hogy aktiváljam steamen beirom a kódot és az jön ki hogy már beaktiválták és van olyan lehetőség hogy email küldése annak aki beaktiválta
2016. szept. 20. 00:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem is tudom mit vártál amikor egy már használt kódot, akarom mondani, több használt kódot vettél. Szerinted csak a vicc kedvéért vannak egyedi kódjai a játékoknak?

Ez olyan mint én kölcsönadom neked a kabátomat, de továbbra is csak én fogom hordani. Nem érdekel, hogy fizettél nekem vagy sem. Az az én kabátom, én vettem, én birtoklom.

2016. szept. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. Ez a világ legrosszabb hasonlata :D


De,hogy mondjak egy normálisat:

Egy cégnél dolgozok,hiába adom oda a beléptetőm,hogy menj be vele, ha retina scan is van.



A kódok egyediek, egyszer használható fel, ami hozzáadja a játékot a fiókodhoz és onnan bármikor letöltheted.

2016. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz a Steames fiókra is szükség van, hogy játszhass. Ha nagyon együttműködő a srác, akkor kérd vissza a pénzed, mert. Ha nem, akkor reméljük nem költöttél túl sokat. Mondhatja, hogy de hát oda adtam a kódjaim, most már tudod őket. Te meg mondhatod, hogy igen, csak annyira megyek vele, mint egy törött esernyővel az esőben.


Ezeket a Steames, meg egyéb online aktiválós, online rendszerű játékokat jobb nem használtan venni. Inkább várd meg most már a karácsonyi leárazásokat, akkor rengeteg játéknak leviszik az árát, nagy címeknek is.

2016. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha bevan aktiválva steamen az örökre aktiválva lesz, nem tudod semmire használni. egyedül olyan lehetőség van hogy ha steamen vásárolsz egy gamet és nem kell vagy nem fut el akkor 15napod van pénzt visza téríteni.
2016. szept. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lemezes játékokat vettem 2007-2009 között jelentek meg, az eladó sem tudta hogy steames játékok, de mind1 normális volt mer levásárolhatom az árukat.

amugy ps4en ha bárkinek oda adok valamit ő is tudja használni

2016. szept. 20. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!