Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék belépni a...

Hogyan tudnék belépni a Killing Floor-ban egy folyamatban lévő meccsbe?

Figyelt kérdés
Bővebben: A Killing Floor 2-ben ha rányomok a meccs keresésre, sose szokott olyan meccsbe bedobni, amiben már vannak, max csak akkor ha jön egy haverom is, ami nyilván nem mindig kivitelezhető. Tudom hogy van olyan beállítás hogy folyamatban lévő játékokba való belépés, de azzal se tudok belépni sehova. Nem nagy probléma, csak egyedül kezdeni nem valami jó és néha szokott olyan is lenni hogy a meccs vége fele se lép be senki. Tehát a kérdés az lenne hogy hogyan tudnám azt megoldani hogy ha nincs kivel játszani, akkor egy olyan meccsbe lépjek be, ahol már vannak játékosok. (szerverekre való belépést ne ajánljatok, rossz emlékeim vannak vele)

2016. szept. 20. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig én a server browsert ajánlom. Nem is használtam eddig mást és gondom sincs vele.
2016. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!