Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online-ról adna valaki...

GTA Online-ról adna valaki felvilágosítást?

Figyelt kérdés
Megvettem a GTA 5-öt, beléptem az Online-ba, megcsináltam a karaktert, aztán a játék egyből bedobott egy versenybe és küldetéseket ad. Az online-ban is feladatokat kell csinálni mint a single playerben? Nem úgy működik mint a GTA 4 hogy vannak szerverek különböző játékmódokkal?

2016. szept. 21. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt is így van, mindenféle feladat egy-egy játékmód. Amelyik feladatot vállalod, a rendszer abba a szerverbe dob be ahol az a játékmód fut. Ebből te csak annyit látsz hogy belépsz egy lobby-ba, megvárod amíg megtelik a játékmód játékossal, és utána indul a küldetés. Amikor véget ér, akkor a játék visszadob freeroam módba.


A különbség annyi, hogy mindent a Rockstar rendszere végez el, tehát nincsenek listázható szerverek. Amikor egy küldetést kiválasztasz akkor a rendszer keres neked egy másik játékost aki szintén azt a küldetést indítja, vagy pedig meghívókat szór ki ami által hozzád csatlakozhatnak.

2016. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így már értem, csak kicsit még zavaros hogy össze-vissza dobált egyikből a másikba és a 'veteránok' egyből kicsináltak. Lassan kezdek kiigazodni rajta. Köszi!
2016. szept. 22. 00:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg eleinte "tápolni", azaz tuningold magas egy kicsit. Lopkodj autókat, add el a Los Santos Customsban (adott időn belül csak 1et lehet), vannak értékes és kevésbé értékes autók. Rabolj ki boltokat, rázogasd le a zsarukat. Ettől kapod az RP-t, és szinteket lépsz. Fuss vezess repülj lopakodj stb sokat, hogy a "stats" is javuljon. Amíg ezek nincsenek meg, próbáld kerülni a konfliktust, pláne a "veteránokkal". Milyen platformon nyomod? Én Xbox360-on, de ott elég tré már, mert amióta kijött a One/PS4 és a PC verzió, azóta a PS3/X360 szerókat nem felügyelik, és nagyon sok cheater van, illetve sokszor van server lag. Sokszor élvezhetetlen, de mi párommal GTA V függők vagyunk, úgyhogy ezt a békát lenyeljük, és amikor csak ráérünk (ha éppen nincs meló, és a gyerek is elvan) toljuk ezerrel. :)
2016. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! PC-n játszok.
2016. okt. 9. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!