Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FRAPS miért ilyen kevés...

FRAPS miért ilyen kevés fps-el vesz fel? Több lennt.

Figyelt kérdés
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok , hogy ha fel akarom venni ahogy multiplayerbe játszok a Call of Duty 4 el egyébként 250 fix fps em van de amikor elindítom a felvételt akad leesik 50-60 fps re. Pedig más játékot is felvettem már, Alien Isolation, Crysis 3, Layers of Fear, Sniper Elite 3, Prototype 2, Battlefield 4 ezeket normálisan felveszi akadás nélkül.. Cod4 nél miért ilyen rossz?

2016. szept. 22. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen videókártyád van ? Inkább shadowplayaal vedd fel ha van rá támogatásod.
2016. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Sajnos nincs lehetosegem a shadow ra mert nem GTX videokartyam van. De azt nem ertem ha komolyabb jatekokat felvesz akadas nelkul a cod4 et miert nem? 2006 os game.. :/
2016. szept. 26. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a cod4 az egy érdekes játék ilyen szempontból mert én shadowal veszem fel de van mikor túl sötét a kép vagy késik a hang más játéknál nincs ilyen gond. Régen a 128mb os ati radeonommal vettem fel egy kicsit vele 480p 22fps.. :D Szintén fraps el. Az a baj A fraps al hogy nagyon cpu igényes. pl nekem elég erős configom (4mag,4gb,ram,gtx9502gbvideókártya) van és frapsal nekem is akadozik a felvétel stb.
2016. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ertem. Akkor viszont nem bajlodom vele :D


1 kerdesem meg lenne ha tudtok ra valaszolni: hogy felvettem most egy gameplayt Alien Isolation tok jo 60 fps el nem akad a video. Viszont amikor at konvertalom Format Factoryval akkor laggol a video akad mitol lehet ez?

2016. szept. 26. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Freemake Video Converter nevű progit, az a tuti ;)


Nem romlik SEMMIT a minősége


http://www(pont)freemake(pont)com/hu/


És egy vidi a használatáról(én is azt használom ):


https://www.youtube.com/watch?v=YvJi_199xW8


Remélem segítettem ;)

2016. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi most kipróbáltam tényleg nem akad :D Megy a zöld pacsi :D
2016. szept. 28. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!