Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Top-down dungeon crawler...

Top-down dungeon crawler RPG-ben gondolkodok, mivel pótolhatnám azt, amit ez a nézet elvesz?

Figyelt kérdés

RPG-ben elég fontos a karakterek kinézete, és ezt a top-down nézet nem igazán adja vissza.

Milyen módszerekkel tudnám a karaktereket egyedibbé, karakteresebbé tenni? (Mármint vizuálisan.)


2016. szept. 22. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó sztorival.
2016. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy nem lényeges a kinézetük. Baldur's Gate-ben (az eredeti két részben) is csak pár színt lehetett változtatni.

Elder Scrolls sorozat belső nézetes, ahogy az új Fallout-ok is (persze ez nem Dungeon Crawler)


Dungeon Crawler: a klasszikus Eye of the Beholder belső nézetes volt, a karakterekről csak portré látszott. Portré a te játékodban is lehet.

Might and Magic sorozat-belső nézet, csak portré

A modern Legend of Grimrock - belső nézet, portré

Egy csomó kiváló dungeon crawler belső nézetes, tehát egyáltalán nem látod a karaktert, csak a portréját.

És mégis jók.

2016. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A belső nézetes nem annyira ide tartozó, de az ötlet nem rossz.

Nekem nem a saját karakter reprezentálása az igazi probléma, hanem a történetben szereplő egyéb karakterek jól látható elválasztása, egyedivé tétele.


Szóval szerinteterk elég az, hogy a portré részletes? (ami akkar jelenik meg, hogyha beszélsz vele pl)

2016. szept. 22. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert abban egyáltalán nincs kinézet, csak a portré, aztán mégse panaszkodik senki.
2016. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Looterkings egy új,jó dungeon crawler :D co-op és vicces koboldok a karakterek benne,a játék humoros :)
2016. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!