Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lenne, hogy a Counter...

LuffyAce kérdése:

Az lenne, hogy a Counter Strike Global Offensiv-Ben van olyan konzol parancs ami mutatja, hogy milyen gyorsan megyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Azért mert Bhop-olni szeretnék megtanulni és,hogy lássam,hogy gyorsulok valamennyit!.:) kösszi előre is a válaszokat!.:)

2016. szept. 26. 21:03
 1/4 anonim válasza:
Net_graph 1 ez sok minden mást is kiír de ha jól zudom a sebességet is. Sok szerencsét a bhopphoz csak mert nagyon nehéz próbáltam én is amúgy a görgős módszerrel csinálod?
2016. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösszi!.:) azt használom de a sebességet nem mutatja.:( de felmentem surf-os szerora és ott mutatja a seb. És jól csinálom!.:))) ha új egerem lesz akkor meg jobb lesz!.:) és igen használom,egérel ugrok(csak lézeres a görgöm és igy szar,ezért várom az új egerem!.:) )
2016. okt. 2. 01:47
 3/4 Stevy válasza:

cl_showpos 1


Bal felső sarokban a vel: x.x lesz a sebességed, azaz Velocity. Késsel 250.00 a max azt a számot nézd.

2016. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösszi
2016. okt. 4. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!