Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for speed rivals vagy...

Need for speed rivals vagy pedig az uj Need for speed a jobb jatek? Melyiket ajanljatok jobban?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A Rivals inkább olyasmi, mint a 2010-es Hot Pursuit, vagy 2012-es Most Wanted. Az új Need for Speed meg olyasmi, mint egy Underground vagy Carbon. Amelyik jobban megy az izlésedhez. Ha tuningolni van kedved, akkor az új NFS, ha macska egér játékot játszani, akkor meg a Rivals.


Nem rossz az új NFS, de annyira nem is jó. Állandó netkapcsolat kell hozzá, ami indokolatlan, mert amúgy meg eléggé "üres" az online felület. Legalábbis én nem nagyon találkoztam olyan valakivel, aki versenyezne velem. Állandóan este van, és rengeteget esik az eső. A Forgalom sem túl nagy, kb. olyan érzésed van, mintha hajnali kettőkor autóznál Budapest nem belvárosi részén. Viszont nagyon szép a grafika, jók a tuning lehetőségek. Én lehet a Rivalsre mennék rá, és ha netán leárazzák az új NFS-t karácsonykor, akkor meg arra, mert szerintem most még drága, legalábbis ár/érték arányban nem éri meg.


Nem tudom él-e még az EA ajánlata, de ha felteszed az Origint és csinálsz egy accountot, akkor 10 óra ingyen kipróbálható a játékból, legalábbis nekem még van 5 óra hátra. Addig jutsz el benne, ameddig tudsz, majd ha letelik a 10 óra, akkor az állásod eltárolják, és ha megtetszett a játék, akkor megveszed, és onnan folytatod, ahol abba hagytad. Nézd meg, hátha még él ez az ajánlat.

2016. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha PC-re vagy Xbox-ra kell akkor ott van az origin access (xboxon EA access) amivel 1200-1500 ft-ér 20+ játékkal játszhatsz, köztük a rivals és az új nfs-el is ráadásul deluxe kiadások dlc-kkel együtt. Annyit mindkét játék megér. Ha meg ps-re kell, amin sajnos nincs EA access, akkor egyetértek az első válaszolóval, először a rivals majd ha olcsóbb lesz az új akkor azt is.
2016. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!