Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Naruto shippuden ultimate...

Naruto shippuden ultimate ninja storm 4 hogyis mukodik?

Figyelt kérdés

Azt tudom h van rajta pvp, de ha most veszek majd, akkor kuldiket az anime elejetol kezdve megkell csinalni? Vagyis nem "kell" deugy jonnek sorbe az ellenfelekkel mint az animeben? Es pvp-ben azt a karaktert lehet valasztani amit mar "megismertunk" vagy az osszes kozul ami bennevan? A jatek maga navyon tetszik, mondoconon probaltam ki a pvp reszet es szeretnem megvenni itthonra is (x-box 360-ra)

Szoval hogy van a jatek menete?

Elore is koszonom a vaszokat!


2016. okt. 1. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A fontosabb karakterek (pl. Sasuke Rinneganos verziója vagy a Rikudou Naruto) a történet során oldódnak fel, tehát csak egy bizonyos pálya után játszható. Viszont vannak hozzá rooster modok, amik feloldják az összes karaktert, illetve 1-2 karinál plusz képességet is ad, illetve ad még olyan skineket is a szabadon válaszhatóba, ami alapból csak bizonyos pályákon lenne elérhető. Ilyen a szakadt ruha, ami a kétfordulós harcok második részében látható. De akár letölthetsz egy teljes játékmentést is, ugyanis a történet nem a "Mentés és betöltés" alapon működik, hanem mindig ki kell választani a pályát, és ha nem mész rajta végig, akkor nem is menti el. Ezt arra fel mondom, hogy ha letöltesz egy teljes mentés, ugyanúgy végig tudod játszani a történetet, és minden karakter fel lesz oldva. A játék a Negyedik Nagy Shinobi háború második részét dolgozza fel az anime végéig. Tehát kb. onnan folytatódik, ahol a Storm 3 abbamaradt. Az a rész, ahol a 7-es csapat kerül a középpontba. Februárban jön ki a Road to Boruto DLC, ami a film történetét dolgozza majd fel. Remélem segítettem. :)
2016. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Bocsi, csak most esett le, hogy te XBox-ra akarod. Ez esetben tényleg végig kell játszanod a történetet. Viszon XBox 360-ra nem jelent meg, szóval ha van egy viszonylag erős PC-d, akkor javaslom azt. :)
2016. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igemln segitettel! Ezer hala:3
2016. okt. 2. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2016. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!