Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt anno egy játék. Nemtudom...

Havasi Achilles kérdése:

Volt anno egy játék. Nemtudom a kategóriát!? TPS mégis kattingatós ki hova menjen. Modern háborús tehát afganisztán stb nemismeritek véletlen?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki tudja milyen fajtájú játékról beszélek akkor szivesen elfogadnék még címeket.

2016. okt. 1. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Spec Ops: The Line?
2016. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemnem! A Spec Ops:The Line egy új játék :D Én régire gondoltam..meg a The Line csak sima Tps..ez ilyen taktikai valammi volt,nemtudom pontosan megmondani mert nem felülnézetes de mégsem te lőttél az egérrel,hanem fedezékbe küldted a katonáid meg stb.
2016. okt. 2. 00:33
 3/4 anonim ***** válasza:
A TPS az irányított karakter háta/válla mögött levő kamerát jelenti (Third Person Shooter). Tehát ha felülnézetes, nem lehet TPS.
2016. okt. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom :D Egyéként megtaláltam https://www.youtube.com/watch?v=TwQtZ5WzYH4
2016. okt. 2. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!