Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem mondani harcoló...

Tudnátok nekem mondani harcolós szerep játékokat? Mint pl Metin2, Lol. Viszont fontos, hogy ONLINE legyen. Csak olyan játékot kérek amihez semmit nem kell letölteni az égvilágon.

Figyelt kérdés
A gépre nem töltök le semmit.Sokszor jártam már meg letöltésekkel.

2016. okt. 2. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de ha nem illegálisan töltesz le valamit akkor semmi bajod sem lehet belőle.
2016. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy vírusok jöttek le a gépre.Úgy jártam meg, hogy szervizbe kellet vinni vírusírtásra.
2016. okt. 2. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így értettem, legális letöltés esetén biztos nem jön le vírus.
2016. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Egy sehonnai Metin privát szervert ne vegyünk egy kalap alá a Guild Wars 2, a TERA vagy a Neverwinter hivatalos szervereivel! Ilyen helyről még soha senki sem kapott vírust. Böngészős játékból annál többen.
2016. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedül a sherwood dungeon-ról tudok.


Egyébként ahogy az előző válaszolók is írták valószínűleg nem lesz gondod ha nagyobb fejlesztői studiók által készített játékokat töltesz le.

2016. okt. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag illegális letöltésekkel lehet "megjárni".


Amúgy le se kell tölteni, böngészős játékkal is be tudod vírusozni a géped.

2016. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vree ***** válasza:

Online játék, amihez nem kell semmit letölteni. Hát ilyen nem létezik. Tökmindegy, hogy dobozból jtt-e, ugyanúgy fogja magát a netről frissítgetni, ugyanúgy kapcsolatban vagy a többi géppel, amikor játszol...

Kaptam én már vírust Hearthstone update-en keresztül is.


A játék kliense (tehát maga a fő program) a legeslegbiztonságosabb része a dolognak, hiszen az egy belső szerveren van tárolva, és előtten egymillióan letöltik, szóval kiderült már, ha baj lett volna a file-lal.

2016. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!