Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone: Melyik Solo...

Hearthstone: Melyik Solo Adventure-t érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Összegyűlt a 700 aranyam egy Adventure szárnyra, de nem tudom melyikkel kezdjem: A Balckrock Mountainnel, a League of Explorerssel vagy Karazhannal? Szerintetek melyiket vegyem meg?

2016. okt. 3. 21:23
 1/4 Vree ***** válasza:

Szerintem tökmindegy, de a League of Explorers elég élvezetes és kapsz belőle egy [link] -t.


Amúgy még sok-sok alkalommal kell majd még 700at dobnod mindegyik kalandba, mire a végükre érsz, szóval lesz időd mindet kipróbálni.

2016. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen decket akarsz készíteni.Nézd meg a neten hogy milyen kártyákat ad 1-1 kaland és aszerint csináld őket.


Ha nem ismered különösebben a deckekhez szükséges lapokat akkor a hearthpawn.com nevű weboldalon megnézheted őket, ha pedig valamilyen más oknál fogva nem érdekelnek a kártyák/nem döntötted el hogy milyen decket szeretnél használni akkor szerintem azt válaszd amelyik szimpatikusabban néz ki.

2016. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem a LoE lesz, de Karazhan is érdekesnek tűnik (BrM valahogy nem annyira hívogató).
2016. okt. 4. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!