Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mester mc tudós! Valaki segitene?

Mester mc tudós! Valaki segitene?

Figyelt kérdés

tehát, kb. egy éve játszoma mester mc- vel, szerintem egy közép szinten mát vagyok, de van pár dolog, amit csak tippbol gondolok, nemtudom biztosra hogy mit jelentenek....ha valaki segitene azt nagyon megkoszonnrm, mert valoszinuleg jobban menne majd a játék.


- ,,adj op-t'' (itt az op a fontos)


-gyere 1v1 ( ez azt jelenti, hogy egy-egy ellen, nem?)


-bannolás


-killelés



-ha valaki átküld egy IP-t arra majd rá kell kattintanom, és akkor megnyitja majd a szervert?


-beirtam hogy /fly de nincs rangom, igy nem tudok repulni?


-és a csere parancsa érdekelne még



Ha már egyet is tudsz, kérlek válaszolj :)



2016. okt. 4. 06:09
 1/5 anonim válasza:

Először is tanulj meg írni, az a legfontosabb


-op: minden parancsot tud használni

-1v1: az az egy-egy ellen valóban

-bann: örökre kitiltanak az adott szerverről, amíg fel nem oldják, ami ritkán történik meg

-"killelés": neked se az ég határát súrolja az angol tudásod, ölést jelent

-nem, nem fogsz fellépni a szerverre, így tudsz:többjátékos, közvetlen csatlakozás, és oda bemásolod az IP-t.

-fly: kevés szerveren tudsz repülni, de ha mindegyiken akarsz, akkor vegyél rangot, értelem szerűen MH+ mindenhol tud kivéve PVP

-csere: erről nem tudok semmit

remélem segítettem; üdv!

2016. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, segitettél! :)
2016. okt. 4. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

op = operator

Ez a te esetedben amolyan szerver-kezelő akar lenni.

Szokták használni a nagyon erős, nagyon jó dolgokra (pl fegyverekre) is játékvilágban.

2016. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barbara43 válasza:
Csere: PL hardcoreon a kardoddal teamet mutatsz a játékos testére, és ő is, akkor cserélhettek anélkül hogy kidobnátok a cuccot :D jó ha sokan vannak körülötted
2016. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ricsi969670 válasza:

,,Adj op-t"= Adj Enchantolt aranyalmát az az opé

többit meg már írták

2016. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!