Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 mitől lehet ez a hiba?...

GTA 5 mitől lehet ez a hiba? Video link a leirasban.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=miG587hnH2o&feature=youtu.be



Mindig ugyan ott abba az utcába előjön ez a hiba mitől lehet ez??


Sajnos tovább már nem tudtam felvenni mert teljesen kifagy a játék.


Eddig 2 GB rammal próbáltam azt hittem az miatt fagy ki a játék de nem mert most vettem +4GB ot 6gb ram van a gépbe és mégis mindig ugyan ott szétesik a textúra :/



2016. okt. 4. 16:24
 1/6 anonim válasza:
telepítsd fel a frissítéseket
2016. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Fel telepítettem már egy 4GB-os frissítést. Van még több frissítés?
2016. okt. 4. 16:48
 3/6 anonim válasza:
verziószám?
2016. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Build 678 Online 1.33
2016. okt. 4. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg, neca szar warez verziót nyomasd... Szánalom, ha van pénz gépre ami viszi, illetve netre,de már egy olyan játékra ami 24 euró nincs. Vicces.
2016. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés mennyél máshova okoskodni. Ha neked kell akkor megveszed magadnak! Hiszed vagy sem COD:BO2 , COD:BO3 , Battlefield 4 , stb ezeket megvettem mert multiplayer része az a jó. De most arra nem fogom megvenni, hogy ott legyen a Steam-be ha kipörgettem csak álljon. És nyilván nem az a baja, hogy torrentes mert mindenkinek működik. (nCore).
2016. okt. 5. 03:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!