Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 Slim oder PS4 Neo?

PS4 Slim oder PS4 Neo?

Figyelt kérdés

Mafia III illetve a következő év első felében Érkező Nioh végett terveztem mostanában venni PS4et egészen pontosan ünnepekkor PS4 Slim-et

De ugye jövőre jön a PS4 Neo

azt nem tudom, hogy megéri arra várnom?

Több lesz akármiben is érdemileg?

Árban nem sokkal kerül többe

És ez a másik, ha érdemesebb inkább azt venni, akkor megvárom és kiadok érte 20-30ezerrel többet

Vélemény?



2016. okt. 6. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az PS4 Pro lesz és annyi, hogy tudni fogja a felskálázott 4K-t és lesz HDR támogatás. Meg talán meglesz a 60FPS full HD-ban. Szerintem csak akkor éri megvenni ha van 4k vagy HDR TV-d, bár ha van rá pénzed és türelmed FHD felbontásra is jobb lesz.
2016. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

olyat is hallottam hogy a PS4 Pro nem fog lejátszani Blu-Ray filmeket

meg aztán nem tudom hogy ott lesznek e gondok, mármint új hardver új problémák léphetnek fel, emlékszem 3 éve a ps4, x1 rajtja nem volt zökkenőmentes (noha jobb volt mint anno a 360 startja) - és ha kijön a pro akkor már lehet egyből vennék egyet mert addigra kijön a Nioh, Ghost Recon Wildlands, asszem a ME: Andromeda is

meg ugye az ár - ha fölösleges nem adok ki érte 20-30ezerrel többet, ha viszont megéri nem fukarkodok azon húsz-harminc ezren...

2016. okt. 6. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Jövő évben? 1 hónap múlva jön, november 10.-én. Ha 4K Tv-d van, akkor mindenképp Pro-t vegyél, sima 1080p-s tévéhez igazából jó a Slim is. De az összehasonlító videókra még várni kell.
2016. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Pro-ra gondoltam hogy jövőre jön
2016. okt. 9. 02:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Pro november 10.-én jön. Neo=Pro
2016. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
yep, rossz beidegződés miatt még mindig neo-nak hívom :-|
2016. okt. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!