Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg létezik idegpálya...

Tényleg létezik idegpálya játék vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Láttam az idegpálya című filmet és láttam ugye a játékot és arra volnék kiváncsi hogy ilyen tényleg van?

2016. okt. 6. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Persze. Minden létezik, amit a filmekben látsz. Amúgy meg kérd meg egy haverodat, hogy írjon neked SMS-ben vagy Facebookon feladatokat és akkor majd szaladhatsz pucéron az utcán az ürülékedet dobálva vidáman.
2016. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam kipróbálni sem pucéran rohangálni hanem egyszerűen kiváncsi voltam és nem tudom miért kell bunkózni
2016. okt. 7. 15:04
 3/6 anonim válasza:
13%
Szia!Igen létezik csak a mi országunkban nem lehet vele játszani...én pedig szerettem volna vele játszani.:(azért remélem segítettem ...:(:)
2016. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Létezik Oroszországban. Nagyon veszélyes. Oroszországban 120-an haltak eddig meg miatta, úgyhogy ne akard kipróbálni
2017. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
28%
Létezik.Egyik barátnőm ismerőse regisztrált rá meg minden és marha durva feladatok vannak+ha nem csinálja meg őket megölik az ismerőseit/barátait/családtagjait.Elméletileg.Ez valami kékbálna vagy mi a neve.
2017. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pető petra válasza:
Az utolsónak igazat adva igen. Amúgy ez is van: [link]
2017. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!