Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-en mennyi idő a visszaig...

Steam-en mennyi idő a visszaigénylés?

Figyelt kérdés

Megvettem tegnap a The Incredible Adventures of Van Helsing játékot máma volt is rá időm kipróbálni de őszintén bevallom hogy nekem bonyolult a játék! Ennél még a Path of Exile játék is egyszerűbb! Habár az se könnyű! Na mindegy a mai nap vissza igényeltem a pénzt nem a bankszámlámra hanem a steam-es "pénztárcámba" mennyi idő mire vissza utalják? Csinált már valaki ilyet más játéknál?

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 6. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem játszottál 2 órát vele vagy ha 14 napja van bent a könyvtáradban, akkor lehet.


Én így tudom.

2016. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kb 24-25 órája van a könyvtáramban és kevesebb mint 1 órát játszottam vele
2016. okt. 6. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor semmi akadálya.

sajnos énn nem tudom hogy kell, még nem csinálltam ilyet.

2016. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem olyan régen találtam meg egy másik játék kapcsán! Steam> Súgó> Steam támogatás és ott kiválasztod az adott játékot! De az a jó hogy ha gondok vannak a játékkal akkor a fejlesztőnek is tudsz reklamálni!
2016. okt. 6. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Pénztárcába viszonylag gyorsan megy. Nekem eddig nem volt több 2-3 napnál. Már pár óra után is steam feltüntette, hogy mennyi az az összeg ami vissza fog kerülni.
2016. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha neked az a játék bonyolult, akkor még lesznek problémáid az életben...
2016. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Le kell törülni a gépről a játékot? Mert még nem tettem meg vagy elvégzi magától a steam? Amúgy köszönöm az utolsó biztató szavakat az életről! :) Utolsó ilyesmi játék amit játszottam komolyabban a Diabló 2 volt az is már vagy 10 éve igaz azóta kipróbáltam a Path of Exile-t is de itt ez a millió+1 képesség meg még ezeknek a kombinációja jócskán eltúlzott nekem! Lehet hogy ha fordítanék rá elég időt akkor rájönnék a logikájára de valahogy nem jött be a játék és feleslegesen ne legyen a könyvtáramban
2016. okt. 7. 13:33
 8/8 polczerboldi válasza:
Törlöld le a játékot és 24 órán belül visszaküldik a pénzt
2016. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!