Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki játszik még a COD:...

Valaki játszik még a COD: UO-val multiplayer módban? Ha igen, manapság hogyan lehetséges játszani online? Milyen játékverzióra, milyen szerverkeresőre van szükség (amióta megszűnt az Xfire)? Le tudnátok írni részletesen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 17:30
 1/2 anonim válasza:

A pirate bay röl töltsd le cod uo-t 2.13gb a neve "call of duty and call of duty united offensive download and play" nem birom belinkelni!!!!

töltsd le utána ird be a játékban a mlultiplayer optionson belul a cd kulcsot 2388-KKHH-GEXG-23GU-G125 utána menj a join a game-re ha ott ki irja mikor csatlakoznal egy szerverre hogy "cannot write hunkusage.dat"

akkor nyisd meg a játék mappáját és azon belül a "main" ben töröld ki a hunkusage.dat-et és utána töröld ki a főmappában levő uo mappában szintén a hunkusage.dat-et és utánna mennie kell

2016. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

SZIA! Nekem van BASE szeróm!


Vannak járművek, új mapok, új skinek... 1.51-es verzióhoz. Ha kell a játék, elküldöm a letöltő linket is, felraktam google drive-ra.


IP: server1.clans.hu:28976 (ez az ip-címünk).

14 személyes a szerver, ha szerzel több játékost, kibővítem a szerót!!


Én az X-fire helyett ezt használom: [link]

2019. ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!