Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A konzolok miért ilyen népszer...

A konzolok miért ilyen népszerűek, ha utána sírnak, hogy "jajj 5 játékom van nincs pénzem másra" alapon vannak?

Figyelt kérdés
Mert oké,aki fanatikus 4-5 játék iránt azt megértem,de ezek a tipikus vesznek 1 konzolt majd van 5 játékuk és nem tudnak venni 10-15 ezrekért embereket nem.
2016. okt. 9. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert felébe, harmadába kerül, mint egy normális asztali PC. Amíg megveszed a VGA-t mondjuk 100-ért, addig abból megveszed a komplett konzolt, amit nem kell fejleszteni. Lehet, hogy a játékok PC-n jobban néznek ki, de aki nem mikroszkóppal keresi a különbséget, azt nem fogja érdekelni ez a kérdés.


Tehát beruházni rá sokkal olcsóbb, mint egy asztali gépre. Az hogy utána ki hogyan tudja a játékait szponzorálni, az más kérdés. 360, PS3 esetében könnyebb volt, mert ugye mind a két géphez vannak tört játékok szép számmal. De a One és PS4 esetében ez nem megoldható.


De amúgy nem értem, ha már van 5 játékuk, akkor elköltöttek minimum 50.000 Ft-ot játékra, de inkább többet. Miért ne lenne pénzük rá ezek után? Kicsit azért konkretizáld a kérdésed, mert nem teljesen tiszta a kérdésed. :)

2016. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Most azért mert egy barátod sírt neked hogy 5 játéka van és nincs pénze másra, még nem jelenti azt hogy minden konzolosnak 5 játéka van. PS-en sokkal jobban megéri, mert egy PSN accounthoz 2 gépet is hozzá lehet kötni, és lehet teljesen legálisan fele-felében venni egy barátoddal a játékokat. Meg eleve, körülbelül 2-3 ezer forintnyi eltérés van PC és konzol játékok között, ezt csak a PC fanatikusok kezelik úgy, mintha húúú de sok. Meg eleve, nem mindenkinek van szüksége több játékra évi pár darabnál. Rengeteg ember dolgozik, párkapcsolata van, gyereke, és csak annyi ideje van hogy hétvégente 1-1 órára ráhuppan a kanapéra, és játszik valamit. Az ilyen emberek egy 6-8 órás singleplayer játékkal elvannak másfél hónapig. Engem sem érdekel a PS4-re kiadott játékok 80%a, ebben az évben talán a Dishonoredet fogom megvenni, meg talán a BF1-et, de ennyi.
2016. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ennyi.Aki nem akar vagy nem ért hozzá olyan szinten,hogy egy PC-t fejlesztgessen a játékhoz az vesz konzolt.Mint pl. én is.

Nálam nem a pénz számitott hanem az hogy a konzol nekem egyszerűbb megoldás.Telne új játékra is,de elvagyok a COD multijával mert nekem nincs törve a konzolom:)

Ajánlgatták nekem hogy hát hül@ye vagy 15000 egy játék,meg kell csippelni!!!

Aztán persze csak magukban meg osztott képernyővel tudnak játszani amire rá lehet unni merthát hát a multi bizony szórakoztatóbb.Ezért sírnak igazából.

Xbox live gold 60€ egy évre.A játékok 30€-tól vannak.

Drága?Az hát.De ez van,ennyibe kerül.

2016. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!