Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 ben lehet gta onlineozni...

Gta 5 ben lehet gta onlineozni másik játék cd kulcsával?

Figyelt kérdés
Természetesen nem más félé játék cd kulcsárol beszélek hanem másik gta-ról

2016. okt. 9. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, illetve csak akkor ha azt nem használták még fel, de ahhoz is legális példánynak kell lennie.

A rendszer zárt, csak az játszhat Online aki megvette a játékot, így a kalózverziók nem képesek rá kapcsolódni és nincs dedikált szerver támogatás sem hogy tört szervert futtassanak.


A játék nem véletlenül tartja a 60 eurós árát, mert folyamatosan frissítik az online felületet, több száz játszható küldetés van amit mindig bővítenek, ahogyan a játékmódokat és elérhető járműveket és lehetőségeket is, pont emiatt éri meg megvenni.


Több száz órányi játékidőt bele lehet tenni, így ha visszaosztod a 60 eurós árral, olyan mintha csak pár centbe került volna minden játékóra, így egy magas ár/érték arány jön ki.

2016. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én eredetit vettem meg es eredeti cd kulcs is kellene
2016. okt. 9. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha itt arra gondolsz hogy kitiltottak és végleges, akkor újra meg kell venned a játékot. Vagy ha mással akarsz játszani és átadod neki a példányodat, akkor sem multizhat több ember egy kulccsal, ugyanúgy meg kell venni.
2016. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hanem elvesztettema cd kulcsot
2016. okt. 9. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy papírtokban van benne, azon belül is egy füzetben vagy miben. Ami meg benne van még egy karton tokban a lemezekkel együtt. Hogy sikerült elveszteni? Vagy Steames verzió?


Ha aktiváltad, akkor kell lennie Social Club accountnak is. Ebben az esetben írni kéne a Rockstarnak, hogy elvesztetted a kulcsot. Nekik látni kell, hogy az accountodhoz milyen kulcsok kapcsolódnak.


De úgy látom más is ügyes volt, nem csak te. :)

[link]

2016. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon tudsz segítséget kérni tőlük, kitöltöd a kérdéseket és vársz a válaszra.

[link]


De azért sem értem, mert a játékot le lehet tölteni Social Clubból miután aktiváltad.


[link]


Ha aktiválva van, akkor az oldalon ott kell lennie a GTA V-nek, és egy olyan gombnak, hogy Download for Windows. Vagy a vásárlás után egyből elvesztetted a kulcsot, és még aktiválni sem sikerült?

2016. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti úgy sikerült elveszíteni hogy az öcsém szeret kupizni :/
2016. okt. 24. 22:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Kb harmadszorra mondom el hogy nem aktiválatam. Feltettem egy egyszerű kérdést, egyszerű válatsz várok, igen vagy nem
2016. okt. 24. 22:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Harmadszorra mondod el?


"Gta 5 ben lehet gta onlineozni másik játék cd kulcsával?

Természetesen nem más félé játék cd kulcsárol beszélek hanem másik gta-ról"


"Én eredetit vettem meg es eredeti cd kulcs is kellene"


"Nem arra gondoltam hanem elvesztettema cd kulcsot"


Mutasd már meg nekünk hol írtad le 3x hogy te még nem aktiváltad a játékod. Ilyen félmondatokból meg ne vár már el tőlünk, hogy kitaláljuk mi a bajod.


Le van írva a válasz az ötös, hatos válaszokban, ticketet kell kérni és várni hogy mit reagál a Rockstar. Ez a válasz. Illetve az első leírta, hogy "Nem lehet".

2016. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!