Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Összetett kérdés! ) Miért...

(Összetett kérdés! ) Miért ilyen nehezen kezdek el játszani a horror játékokkal?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, több horrort is végigjátszottam már (Alien: Isolation, Neverending Noghtmares, Among the Sleep) de általában rá kell vennem magam, hogy játszak velük. Az Amnesia első részével pröbálkoztam, de arra még lelkileg nem állok készen, ezért az Outlast a mostani kiszemeltem. Szeretnék vele játszani, de amikor oda kerül a sor, akkor kevés játék után is elmegy a kedvem tőle (vagy el sem kezdek vele játszani). Nagyon fontos, hozy nem azért mert nem tetszene a játék, hanem a félelemfaktor miatt. Pedog van még jó sok horror játék, amovel játszani szeretnék. Pl. Dead Space 1-2, Amnesia részei, esetleg Penumbra és az Outlast természetesen. Szeretnék félni, de amikor odajutok, hogy na játszhatok, akkor már nem így érzem. Ez régóta így megy már, az Alient hónapokig halasztgattam de így visszatekintve örülök hogy végogjátszottam. Valami tippetek lenne ezzel kapcsolatban? Esetleg valakinek van hasonló érzése?
2016. okt. 12. 09:35
 1/5 A kérdező kommentje:
A hibákért bocsi, telefonról írtam.
2016. okt. 12. 09:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet jobban parázol, mint amennyire érdekel a játék, és a félelemfaktorod felülírja a játék iránti érdeklődést amikor játszani kéne.
2016. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Irigylem azt, aki még tud félni egy játéktól vagy filmtől. Az én agyam folyton felülírja a bejövő ingereket azzal, hogy ez nem valóság.
2016. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy magad. Nemrég én is letöltöttem az Amnesia the dark descent-et. Lementem a liftel azt onnantól nem nagyon van kedvem továbbmenni. Szeretném kivinni, de nincs erőm hozzá.
2016. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az Amnesia-t ennyire félsz, akkor nem neked való a Horror játékok műfaja. Nem nagyon van horror benne, többször neki is ugrottam már, végigjátszást is próbáltam nézni, de dögunalmas. Második része hangulatilag fényéveket ver rá, hiába szidják annyian.
2016. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!