Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tegnap megvettem a Call of...

Tegnap megvettem a Call of duty 6 - Modern Warfare 2 játékot és szeretném feltelepíteni. Sajnos azonban nem sikerül, mert a Steam telepítésénél megakad. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ez a hibaüzenet jelenik meg: "Steam is temporarily unavailable, please try later" Hogyan tudnám feltelepíteni a játékot? Köszönöm a segítséget

2016. okt. 13. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A steam jelenleg nem elérhető.

Jelentkezz ki, majd be megint a fiókodba.

2016. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de fel sem tudja igy telepiteni h bejelentkezhessek. Fiókom sincs. Esetleg ha külön letöltöm a steam-et, és ugy felregisztrálok, akkor onnan el tudom inditani a játék telepitését?
2016. okt. 13. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy a rákos vérfenébe vetted meg a steames játékot steam nélkül?
2016. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Le írom érthetőbben:

Megvettem a játékot. Beraktam a lemezt. Elindítottam a telepítést. Elkezdte először a steam-et telepíteni, de ez a kicseszett steam nem tudott feltelepülni, mert a fent lévő hibaüzenetet írta, így egyértelműen a játékot sem tudom feltelepíteni a steam nélkül. Az első válaszolónak pedig: Mégis hogyan jelentkezzek ki és be újra, mikor fent sincs a program, mert nem akarja feltelepíteni.

2016. okt. 13. 20:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyílván most akarok csinálni steam accountot, mivel még nincs, de így nem tudok.
2016. okt. 13. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Na megoldottam. Letöltöttem külön a steamet felregisztráltam, aztán a telepítő kulcsot felregisztráltam a steamemre. Onnan keresztül most letöltöm (kb 15 perc alatt lejött a UPC-s nettel) és telepítem.
2016. okt. 13. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor happy end :)
2016. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!