Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » [CS:GO] Nektek bejönnek azok...

[CS:GO] Nektek bejönnek azok az újítísok, amiket mostanában a játék kap?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt az átdolgozott mapokat, az új kesztyű dizájnt, a fegyver- és lépés hangokat, graffitiket stb.


Olvastam az Interneten több helyen is, hogy a játékosoknak nem igazán tetszenek (főleg a magyaroknak!), de szerintem minden egyes frissítéssel jobb, színesebb lesz a játék, bár a főmenüt is lecserélhetnék szerintem.


Mi a Ti véleményetek ezzel kapcsolatban?



2016. okt. 14. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért kritizálják, mert nem a prioritásnak megfelelőek az update-ek.

Két alappillére van a játéknak, ami meghatározza a játékélményt:

1. csalómentes a játék, tehát a VAC rendszere képes legyen detektálni a hackereket.

2. működőképes hitboxok, azaz ahová lősszé és az eltalálja az ellenfelet, azt a játék is lássa és adja meg találatnak. Főleg a fejlövéseknél vannak érdekes esetek amikor a lövedék átmegy úgy valakin hogy nem vesz le életet, mert a játék nem látja a találatot.


Ezzel szemben a következő frissítéseket csinálják: új hangok és most az új mikrotranzakciós pénznyelő a graffitikkel. "Jó" dolgok, csak nem ez a fontossági sorrend.

2016. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!