Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolvilágon a gears of war...

Konzolvilágon a gears of war 4 használtan xbox one-ra 0 ft ért van felrakva. Gondolom valami hibát követtek el. Ha megrendelem ki kell hozniuk ingyen?

Figyelt kérdés
még azt is írják ,hogy készleten is van ,rögtön rendelhető
2016. okt. 15. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Használd ki a helyzetet.

Menny a boltba és mutasd meg a mobilodon, hogy 0 forint.

2016. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megrendeltem mar futaros kiszalitassal..lescreenshotoltam a weboldalon a termek hirdetest meg a automatikus igazolo emailt is hogy megrendeltem 0 ftert..de tegnap dleutan ota igy van fenn.felek hogy valami kibuvot siman talalnak majd..foleg hogy par napos jatek..lehet nincs os hasznalt verzio sehol
2016. okt. 15. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem reménykednék. Ha tévesen feltüntetett ár (ami 99%-ig valószínű), ami teljesen lényegtelen, hogy a rendszer hibájából és/vagy emberi mulasztás miatt lett így feltüntetve, akkor nem fogják neked eladni ezen az áron.


Ajánlom az ÁSZF olvasgatását:


"A Webshop felhívja a T. Vásárlók figyelmét arra, hogy

Az árak, díjak módosításának jogát fenntartja,"


valamint


"A megrendelés beérkezését követően a Webshop egy automata e-mailben megküldi a megadott email címre a leadott rendelés adatait, ez azonban csak arról szolgál tájékoztatásul, hogy a megrendelésre irányuló szándék a Konzolvilág webshop adminisztrációs rendszerébe beérkezett, s még NEM JELENTI A MEGRENDELÉS ELFOGADÁSÁT!


A megrendelés akkor tekinthető elfogadottnak, ha arról – ez előbbieket követően – az adminisztrátor e-mailben és/vagy SMS-ben visszaigazolást küld (a termék ekkor kerül becsomagolásra), vagy a Szolgáltató munkatársa telefonon visszaigazolja azt, amely egyben a szerződés létrejöttét jelenti."



Vagyis ha a bolt részéről nem jön létre a szerződés, (mert nem fogják eladni neked a terméket egy rendszerhibából téves ár miatt), te nem csinálhatsz semmit. Ők minden erre vonatkozó felelősség alól már az ÁSZF-ben leírtak miatt mentesülnek.


Csak akkor van jogod panaszra, ha már egy munkatárs valós visszaigazolást küldött a rendelésedről (ergo létrejött a szerződés), és ezek után gondolják meg magukat, és nem hajlandóak eladni neked a szerződésben foglalt feltételekkel.


--


Egyébként szerintem egy hibás készletinformáció lehet a háttérben. A játék 4 napja jött ki, nem hiszem, hogy van elérhető használt készletük. Csak ez a webáruházba 0 db-os készlet helyett, hibásan, 0 Ft-os áron került fel.

2016. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Egy bolt sem köteles tönkremennie abba, hogy rosszul írtak ki valamit. Nem fogják nulla forintért odaadni. Amennyiben bármilyen hatóságnál panaszt tennél az ügyben az a főszabály van érvényben, hogy egy termék átlagos árához képest indokolatlan eltérés esetén a vevőnek feltételeznie kell, hogy hiba történt és nem tarthat igényt a termékre amennyiben ez kiderül. Az indokolatlan eltérés természetesen ilyen esetekre vonatkozik, mikor az eredeti ár néhány százalékát sem éri el a fizetendő. Sokszor előfrodult már, hogy nagy áruházak véletlenül 1 forintért tettek ki több százezres TVket és nem voltak kötelesek odaadni, mint ahogy a tizenyolc ezer forintos játékos sem kötelesek nulla forintért.
2016. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!