Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 jó játék? Érdemes...

A sims 3 jó játék? Érdemes letölteni?

Figyelt kérdés

Nekem megvolt a sims 2 és tetszett.

Arra vagyok kiváncsi, aki már játszott a hárommal, és hogy mennyire tetszett neki, szar, jó, mi a rossz benne, stb.

Részletes elemzést irhattok.

Köszönöm.


2010. ápr. 26. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem összeségében tetszik.

Jó,hogy egyszerre járkálhatok a városban a simekkel,és közben láthatom,hogy otthon mi a helyzet.A grafikája jobb volt a 2nek,és az nem tetszett,hogy a simek csak úgy "beteleportálodnak"a kocsiba,nem szállnak be.A kiegészítő(a világ körül)elég jó.Szeretem,hogy a karrierben lehet a simem rocksztár,és a városban élő emberek felismerik.Szerintem töltsd le,próbáld ki,és ha nem tetszik,akkor le is törölheted.

2010. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem a sims 2 nem volt meg, úgyhogy összehasonlítást nem tudok írni, de a 3-ról ez a véleményem:

Nagyon jól elvagyok vele, leülök délelőtt játszani, és egyszer csak észreveszem, hogy az egész nap elment. :) Persze ez főleg az első időszakban volt, amikor megvettem. Szerintem amíg új, addig nagyon érdekes, és nem tudsz tőle fölállni, de azért egy idő után unalmassá tud válni.

Jó, hogy egyedi simeket lehet csinálni, bár a haj kicsit kevés. (tudom, hogy le lehet tölteni, de én nem merek ilyeneket csinálni a vírusok és egyebek miatt :)) Nincs túl sok fajta bútor sem, de ezt pótolja a Stílus létrehozása, ami rengeteg mintát tartalmaz, és azokat rá lehet rakni bármilyen bútorra. Szóval egy teljesen egyedi házat építhetsz egyedi bútorokkal, nekem ez nagyon tetszett.

Maga a játék szerintem jó, vannak érdekes állások, jártasságok, amiket fejleszteni lehet (pl. kertészkedés, szakácsművészet, festés stb.), a feliratok nagyon viccesek, a simeknek külön vágyaik vannak, és ha teljesíted őket, jutalmat kapsz. Én azt szeretem legjobban, amikor össze akarom házasítani a simemet valakivel, akit az utcán ismertem meg. Elég nehéz, mert a másik ember állandóan éhes vagy álmos vagy valami baja van, és mindig elmegy valahova, de ettől függetlenül jó.

Ezen kívül lehet videókat készíteni, akár teljes filmeket is simjeidről, és ezeket fel lehet tölteni a sims weboldalára. Javaslom, hogy nézd meg: [link]

Összességében ha az előző rész tetszett, akkor szerintem ez is fog, a lényege végül is ugyanaz. :)

Szerintem letölteni megéri, hiszen ingyen van, ahogy az első írta, legfeljebb letörlöd. Én megvettem, és lehet, hogy hülyeség erre pénzt költeni, de az internetben nem bízom. Ha van megbízható oldalad, akkor töltsd le!

Jó szórakozást hozzá, ha bármi kérdésed van még, csak írd le!

2010. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes letölteni. Nekem nagyon tetszik. Bár nekem sem volt meg a 2 szal nemtudok összehasonlítást írni de az 1 nél biztos hogy sokkal jobb. én azt birom miko összeházasodnak meg gyereket csinálnak, meg persze hogy magyar, és sok segítséget is ad. pl. mikor elinditod ad tippeket a játékhoz és ez nagyon jó. sok telek van és nem mint az egyben hogy megtellik hanem ha újra ugyanoda akarsz építeni akkor építesz ugyanoda egy házat. tetszik, hogy mászkálhatnak a városban, és látom a többi házat meg embereket, meg az is jó, hogy átmehetnek egymáshoz hogy én is látom, bemehetek egy másik házba is, körülnézhetek, persze csak ha ott a simem. nekem lassan 1 éve megvan és nagyon szeretem. először nagyon furcsa volt, de hamar rá lehet jönni mindenre. az is nagyon jó hogy pl. van betörőriasztó meg van olyan tűzhely ami nem gyullad ki, meg lehet örökbefogadni, meg bébicsősz is van. szal sztem mindenképpen töltsd le. aztán majd irj hogy hogy tetszik:)
2010. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát megmondom őszintén nem számitottam ilyen normális válaszokra, de vannak még csodák. :)

Elkeztem már tölteni, remélem holnapra lejön.

Köszönöm a válaszotokat!

2010. ápr. 26. 17:44
 5/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok. Amúgy ti hány évesek vagytok?

Csak azért kérdezem mert olvastam a Sims 3-ról, hogy statisztikák szerint sokkal többen játszanak vele az idősebb korosztályból (tehát gondolok itt 20-30 évesekre) mint a 14-18 évesek.

Azért érdekel hogy mennyi idősek vagytok, irjatok kort nemet.

Köszi!

2010. ápr. 26. 17:49
 6/14 anonim ***** válasza:
azé nemjátszanak 14-18 évesek mert van a simsnél jobb dolgok is pl.:csajok és ink építem az életem mint kockuljak a simsel :D
2010. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Pont nem téged kérdeztelek!

Azt meg főleg nem, hogy mit csinálsz!

És ki beszélt itt kockáról, napi 1 óra az nem kockulás...

Várom az első három válaszolót. :)

2010. ápr. 26. 18:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, és egyátalán nem kockulok a gép előtt. Hétköznap nem is mindig van időm játszani, de hétvégén is max. 2 órát mivel ha egyszer nekikezdek biztos hogy nem végzek egy óra alatt:) am a 17:44-es voltam:)
2010. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocs félre irtam a 17:44-et teirtad:) 16:07
2010. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia.En 23/L vagyok a parom 27,mindketten szeretjük.jo unalom üzö...
2010. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!