Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tulajdonképp mi a GTA V...

Tulajdonképp mi a GTA V Online lényege? Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Valaki kérem magyarázza el nekem a GTA Online lényegét. Az elején vagyok még, de nem teljesen tiszta a dolog. Most ott tartok, hogy Lamar adja az első lowrideres küldetést, tehát megcsináltam a tutorialt, meg az utána jövő dolgokat. De tulajdonképp mi a lényeg? Csinálni ezeket a küldetéseket? Látom, hogy többször felugrik több felkérés valamilyen aktivitásra, pl Heist, vagy valami más. A Stunts rész nem rossz, de kinyírják a Custom autósok az egészet, már a startkor visszaesek több helyet, meg lökdösődnek, stb...


Szóval, mit kell csinálni az online részben, hogyan lehet gyorsan fejlődni stb. Köszönöm!



2016. okt. 18. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, az Onlinenak nem igazán van lényege. Aktivitásokat csinálsz, amiből pénzed lesz. Ha összegyűlik 200 ezer dolcsi, akkor vehetsz egy alsó kategóriás apartmant, ekkor Lester átjön hozzád és felállítja a Heistekhez szükséges rajztáblát. Innentől kezdve a házadból indíthatsz vagy kereshetsz heisteket, ha jól tudom 5 különböző féle van, és egy heist kb. 4 misszióból áll. Ha nincs apartmanod néha akkor is meghívnak Heistekre amúgy, szerintem mire összegyűlik a pénz a házra már úgyis kijátszod az összeset valószínűleg, mert szép lassan behívogatnak majd mindre. Ennyi igazából a lényege, hogy letold őket, mert élvezetesek, igazából olyanok mint 1 single player misszió csak 3 másik emberrel. Ezen felül vehetsz garázst, kocsikat, ennyi. A többi aktivitás engem nem igazán kötött le, teniszeztem néha, de az ilyen deathmatchek meg "ölj meg 2 különböző célpontot a pálya másik végén" féle online küldetések elég unalmasak voltak.
2016. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!