Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hackelt pokémont kaptam,...

Hackelt pokémont kaptam, lehet belőle probléma?

Figyelt kérdés

Egy haverommal régen mindig együtt játszottunk DS-en - HG/SS és a Black/White (és 2) verziók.


Pár hete szülinapomra megkaptam az egyik kedvencét, Lugiát (én HG-ben nyomtam)


Nem tűnt fel hogy túl könnyen "megvált" tőle, átküldtem magamnak Black 2-re.


Nemrég kaptam tőle még egyet, egy Lucariot. Csakhogy neki "illegális" támadása volt (azaz nem tanulhatná meg semmilyen módon - nem legendás támadás, azért nem tűnt fel elsőre)


Szülinapomra kaptam egy 3DS-t, és a héten végre tudtam venni egy X-et (és elő van rendelve a Sun)


Betettem a két pokémont a PokéBankba, és onnan áthelyeztem a 3DS-re. Magyarul két illegális pokémon volt az interneten és egy új nintendo készüléken (harcoltam is velük), és a Nintendo eléggé figyel ezekre.


Ma találkoztam a haverommal, és összeültünk DS-ezni (neki még nincs 3DS-e) ahol harcoltam vele, és szembekerültem... Lugiával.


Első tippem az volt, hogy fogta magát és kijátszotta újra az egészet. De ahogy dumáltunk, valami ilyesmit mondott: "Szívesen adtam volna shiny pokékat is, de elég b**is színük van, tudom hogy nem igazán rajongsz értük"


Én meg: "Mi van? Honnan szereznél te egy shiny legendást?"


Egyszerű vállrándítás volt a válasz: "Honnan, honnan... hackelve."


A kis pokémon-fanatikus lelkem alig bírta felfogni, hogy haverom letöltött Pokémonnal játszik ("Szállj már le az unikornisról, ecsém" - mondta valamikor)


De az a legfőbb gond, hogy ez a két poké tett egy pompás tiszteletkört a legátláthatóbb felületeken, és nagyon félek hogy bannolják a 3DS-emet. Van okom félni?



2016. okt. 19. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Magasról tesznek rá, hogy te mit csinálsz.
2016. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisipoke ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy a Sun/Moon esetében mit fognak nézni és mit nem, de korábban se nagyon figyeltek rá, de a hackelt Pokémonokból lehetett bad egg egy idő után, ha megsérült az adatuk, ami kikeléskor lefagyasztotta a játékot.

Ha olyan hackelt dolgod van amúgy, aminek nincs semmi illegális dolga (pl. értékek, támadások, képesség), akkor nagyon észre se tudják venni, szóval szerver oldalról biztosan nem kell félned semmitől, de egyébként se sok rá az esély, hogy valami történik.

2016. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Állítólag van az a kis ötszög-szimbólum, ami a pokémon eredetiségét jelzi(?) az összes pokémnál ott van kivéve ezt a kettőt

2016. okt. 20. 21:17
 4/4 Krisipoke ***** válasza:
Az a jel csak azt jelenti, hogy a Pokémon a Kalos régióból származik. Vagyis eredetileg azt jelentette, hirtelen nem ugrik be, hogy az ORAS-ban is megvan-e a Pokémonoknak... A lényeg, hogy a Pokémon Bankon keresztül, régebbi játékokból megszerzett Pokémonoknak nincs ilyen jelük, akár eredetiek, akár nem.
2016. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!