Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Choices- Stories you play...

Pilátus kérdése:

Choices- Stories you play telefonos játékban akarok cheatelni, hol tudok?

Figyelt kérdés

Van most ez az új androidos(legalábbis nekem az van) játék, valami rettenetes, tök véletlenül töltöttem le, de elkezdtem játszani. Szánalmas, és nagyon unatkozom, de esküszöm, lassan kezd érdekelni, kivel jön össze a karakterem. A címe Choices- stories you play. Kulcsokat és gyémántokat kell benne összeszedni, amiket igazi pénzért kéne megvenni(de nyilván egy fillért sem fizetek ki érte), én valami cheat-tel szeretném megoldani. Találtam is rá számos oldalt, de egy idő után ott lyukadok ki, hogy bizonyítanom kéne, nem vagyok robot, és csak akkor enged tovább. Ehhez pedig vagy elő kell fizetnem valami borzalomra, vagy le kell töltenem alkalmazásokat - amiknek a letöltése után sem történik semmi.

Egyre jobban bosszant, és mivel makacs ember vagyok, most már csakazértis meg fogom hackelni ezt a szart.

Tud valami agyas segíteni?



2016. okt. 20. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok!

Az egész játék egy nagy kib*szás, mert a karakteredbek szar élete lesz ha nem veszel gyémántokat.

Próbálgatok én is hackelni csak Ios-ra, de hiába töltöm ke az appokat amiket ad, nem változik semmi.

Más meg ott örül a fejének.

Rajtam pedig nem fog ki egy hülye játék!!!

2016. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok,találtam hacket:

https://www.youtube.com/watch?v=dFek9bXQNQY

de csak IOS-re jó,pedig ki volt írva h androidra is :(

remélem hamar megoldják,de addig is ennyi

2016. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam ezt a linket is, de ugyanaz, mint a többinél, hiába töltöm le és nyitom meg az appot, azt írja még 2-t le kell töltenem :(
2016. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki jutott valamire, kérem írja meg nekem privátban :D
2017. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is írjatok ha találtok valamit!!!
2017. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 B~Way válasza:

Kérdező, tetszik a hozzá állásod :D

Utána néztem a játéknak különböző fórumokon sajnos mindenhol ugyan azt írták hogy nincs hozzá működő hack. Max úgy tudsz benne gyémántot szerezni gyorsan h minden storit amit tudaz bele kezdesz és minden könyv végén videóért kapsz plusz 1 gyémántot azaz minden könyv felvonás után 2 gyémántot szerezhetsz,amiket majd arra koltheted amelyik konyv valójában érdekel

2018. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én most új vagyok. Most töltöttem le nemrég,és én úgy csinálom,hogy van egy sztori ami érdekel, de amellett van egy másik amit gyémánt gyűjtésre használok.Azonban hackelés nekem sem jött be,így ha kulcsra van szükségem,sajnos én is várakozok. :/
2019. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most már amúgy 3 gyémántot lehet szerezni, 2 a fejezet befejezéséért +1-et lehet kapni ezután egy videó megnézéséért
2019. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!