Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Five Nights at Freddy's-nek...

A Five Nights at Freddy's-nek tényleg nagyon jó a története? Alapszintű angol tudással meg lehet érteni?

Figyelt kérdés
Most néztem meg egy videót, ahol dícsérik a történetet (3:40-től): [link]
2016. okt. 22. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem.

Scare Jump játék, igazából az úgymond ifjabb korosztály van oda érte (14 évesek és alatta), engem nem nyűgözött le. Végül is, ha ülsz egy megfigyelő állomáson és szólnak hogy vigyázz mert életre kelnek a robotok, azt hiszik te is robot vagy és belenyomnak egy robot testbe ezzel összezúzva minden fontos szervedet jónak mondható, akkor igen.

Első kettőben kb nem is törődtek a sztorival majd a 3-nál már elkezdtek alakítani valamit, hogy ne nézzen ki olyan rosszul.

Ettől függetlenül kipróbálhatod nyugodtan, de történetet ne sokat várj tőle. Angol meg nem ártana, mert sokat beszélnek az elején, ahol levetítik a sztorit, de így kb bármilyen játéknak lehet bármekkora ütős története, ha te nem érted (mert a túlnyomó része angol nyelvű).

2016. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem tudok angolul. 10 ève tanulom, de sajnos elég lassan tanítják, ezért nem értem el azt a szintet, amit el akarok. Egy bonyolultabb szóhasználattal megírt hosszabb szövegből nem mindent értek meg. Főleg hallás alapján, de gondolom a játék feliratozva van.
2016. okt. 22. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A történeti szálát mondjuk ne egy Witcher, Dragon Age, Elder scrolls játékhoz hasonlítsd, mert akkor csalódás lesz.

Alig van benne 4-500 sornyi szöveg (de könnyen lehet még sokat is mondtam).

2016. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Gondoltam, hogy így van. Köszönöm a választ!
2016. okt. 22. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a nagyon jótól eléggé távol áll.
2016. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!