Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kit ajánlotok supportnak a...

Kit ajánlotok supportnak a lolban?

Figyelt kérdés
Meg van: Nautilus , Thresh , Nami , Morgana , Soraka , Tahm Kench , Shen , Blitzcrank

2016. okt. 23. 19:30
 1/10 anonim válasza:
Thresh,Blitzcrank,Morgan nagyon hasznosak tudnak lenni teamfightban szóval én őket ajánlom.
2016. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem Lux supp a mainom, de bejön még Morgana,Karma,Lulu,Bard,Janna,Soraka.
2016. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekem Nami a main supportom, szerintem eszméletlen jó. +movement speed+cc+heal, eszméletlen hasznos.

De egyébként mindegyik nagyon hasznos support, team comp függő, h melyiket ajánlanám. Ha a jungleres meg a toppos kicsit tankosabb champ akkor én pl Namit vagy Sorakat vinném, ha nem azok akkor egy Trasht, Naotilust vagy Tahmot. Morganat akkor ha az enemy supp mondjuk egy blitz vagy taric vagy más ilyen idegesítő aminek lekell védeni a spelljeit. Blitz az jópofa, mondjuk a full tankos support változata nekem nem jön be, funolásra szoktam vinni. Shent meg nem feltétlen ajánlanám supportnak, sokkal hasznosabb ő toppon

2016. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Vigyél galio supprtot... azt mondtad valamikor az jó...

Am én braumot tudok ajánlani, a sok cc, és stun miatt!

2016. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen Galio support :D Még mindig "motoszkál a fejemben" ,de kell az IP másra :S Meg őt még anyagolom ,mert hallottam valami Galio rework-ről is :o
2016. okt. 24. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobbak: Blitz Sona Soraka Morgana Nami
2016. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

-Soraka s7-ben nagyon op lesz az uj itemnek koszonhetoen, szoval ha meg nem tetted meg, kezdd el kimainelni :D

-Leona nagyon op a sok cc-je miatt meg tankos eleg durvan, szoval en ajanlanam ot.

-Braum nagyon konnyu es tankos. Egy jinx lucian melle tokeletes.

-Velkoz jo low elo carry support

2016. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
VEL'KOZ!!!!!! VEL'KOZ :D Amikor megemlítettem néhány lolos barátomnak retardáltnak néztek ,hogy supportnak akarom vinni :D (Nincs meg sajnos :( )
2016. nov. 1. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:

összes ranged AP Champ jó supportnak, mret összesnek van valami cc...


Én mostanában Syndrát viszem botra, easy lane win mindig :)

2016. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ihász Mercédesz válasza:
Nekem Soraka és Sona vált be. Sonának eleve nagy damage van, és a heal is sokat segít a teamfightokban.
2016. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!