Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Stronghold Crusader nevű...

A Stronghold Crusader nevű játékban milyen stratégiákat tudtok a Kalifa (a Skorpió) ellen?

Figyelt kérdés

Hogyan érdemes támadni?

Hogyan érdemes védekezni?



2016. okt. 23. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Heló!


Szeret gyújtogatni, szóval figyelj arra, hogy ha hosszútávra tervezel, hogy legyen minél előbb várad, oltáshoz szükséges embereid, és íjázaid, akik leszedheti ka gyújtogatókat.


Nem nehéz elverni - sőt -, mert ezt eltekintve kb olyan, mint egy kígyó az első részből.

Támadásnál íjászok, és katapult, mert otthon si szeret gyújtogatni, ha betámadsz.


(kis trükk, tegyél be a várába favágót, és akkor felgyújtja, és egyúttal a várát is)

2016. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Először védekezésre menyj rá, sok ilyász, kutak az oltáshoz. Ha ez meg van, csinálj egy nagy sereget szívós egységekből és egy adag katapultot, bombázd le a falait, majd külld be a gyalogosokat, de először csak néhányat, mert olajjal a vára mentén is gyújtogatni fog, ezt hozd ki egy két csali egységgel és utána menj be. Amúgy úgy emlékszem, nem lehet épületet letenni túl közel az ellenséghez, tehát a favágós trükk kilőve.
2016. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" Amúgy úgy emlékszem, nem lehet épületet letenni túl közel az ellenséghez, tehát a favágós trükk kilőve."


Teljes bizonyossággal kijelenthetem, hogy sokkal többet Storngholdoztam - és még mindig játszunk vele - mind multiban, mind a kapmányokat nézve, mint Te - főleg a kommented alapján - így ha én azt írom, hogy van rá mód, hogy leted da favágót az ellenség területére, akkor az nem egy "úgy emlékszem dolog", hanem biztos.

2016. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Szíves elnézésedet kérem akkor. De ijászokkal egy végtelenség leszedni az ellenséges uraságot, nem?
2016. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj nehogy msot meg azt próbűld előadni, hogy mivel azt írtam ,hogy támadásnál kellenek íjászok - ílyászok... - és katapultok, akkor az azt jelenti, hogy cska azokat hozzon. Chhh.
2016. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Védekezés:


Gondoskodj a váradban megfelelő számú íjászokról és íjpuskásokról. Fontos, hogy legyenek négyszögletes és/vagy keerek tornyaid, amikben helyet foglalhatnak a hajítógépek, mivel kalifa szeretettel küldözgeti a katapultjait. Én személy szerint fölöslegesnek tartom kutak és ciszternák építését, csak a szabad parasztjaidat pazarlod rá. A nyersanyaglelőhelyekhez, amik nincsenek közel a váradhoz, állomásozzanak mindig íjászok és íjpuskások, így nem lesz gondod a gyújtogatással. :)


Támadás:


Számtalan alkalommal kivégeztem minimális veszteséggel. Kell hozzá 20 katapult, 30 íjász, 30 íjpuskás, 30 lovas íjász, 15 kardforgató, 10 tűzhajítógép. Porig rombolod a várát, közben a tűzhajítogépeiddel leszeded a megmaradt íjászait és tűzhajítóit. Innentől már gyerekjték kivégezni a királyt a kardforgatóiddal. :)

2019. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!