Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rainbow six:siege jatekrol...

Armin99 kérdése:

Rainbow six:siege jatekrol lenne szo. A net lehetne a gond? Vagya gpemmel van valami? Vagy bealitasoknal rontok el valamit nagyon?

Figyelt kérdés

MIert van az hogy mikor be dob jatek, kivalasztom a karaktert stb es le jar az ido es el kezd tolteni, (ott felul ahol vannak az operatorok ikonjai, sajat team es enemy korbe korbe megy. Vagyis tolt) ami igen sok idot vesz igenyben, altalaban en vagyok az utolso. De a gepem eleg jo, nem tudom mive l lehet a baj. A jatekon beluli grafik majdnem max.


A gepem:CPU típusa QuadCore Intel Core i5-6402P, 3400 MHz

Alaplap Gigabyte GA-B150-HD3

Rendszermemória 8124 MB (DDR4-2400 DDR4 SDRAM)

Videokártya NVIDIA GeForce GTX 960 (4 GB)

Lemezes meghajtó KINGSTON SHFS37A120G (120 GB, SATA-III)


netem:

Ping 5 ms

download speed :89.54 Mbps

upload speed : 92.38 Mbps



2016. okt. 24. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nálad van a baj. A játék nem nézi melyik országból játszol, hanem csak bedob egy random szervert, ami bármilyen régióba lehet, ezért hiába jó a neted, gyengébb a jel mint kéne. De egyébként magukkal a szerverekkel is gond van. Én 2 ismerősömmel együtt szoktam játszani, mindegyikünknek más sebességű nete van, de teljesen véletlenszerű. hogy melyikünknek tölt többet.
2016. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ezt csinálja de engem ki is dob azt mondják, hogy futtassak le egy vírus írtót mert egy kicsi vírus van rajta ez gond lehet és igaza van osztálytársamnak? vagy telepítsem újra? nekem is hasonló a gépem net is jó!

remélem nincs nagy baj és kijavítható!

2016. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!