Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki vett már Hancúr párbaj...

Aki vett már Hancúr párbaj nevű erotikus társast. Vélemény? Illetve melyik weboldalról rendelte?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem, hogy karácsonyra veszek a páromnak egy ilyen társast. Szóval a kiszállítás is mennyi időbe telt, meg bejött-e nektek maga a játék?

2016. okt. 25. 16:11
 1/2 anonim válasza:

Én és a párom már játszottunk vele, és szerintem igencsak "mámoros" állapotban kell lenni, hogy az ember ne nevesse el magát. Valahogy kínosnak éreztük, hogy milyen feladatok voltak (olyanok, amiket egyébként nem biztos, hogy megtennénk), úgyhogy nagy nevetés lett a vége, és a társast visszasüllyesztettük a szekrény legmélyére.

Mindenesetre egy próbát megér. Mi csak kölcsön vettük, nem vásároltuk meg, de így, egy "próba" után, soha nem adnék ki pénzt rá.

2016. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is az lett a vége, hogy szekrény mélyére süllyedt a játék, viszont nem miattam (31F, és párom 24N). Én baromira élveztem szó szerint a játékot, el tudtam lazulni és a végén minden nagyon jól sült el (hehe). Viszont a párom nagyon félénk, ezért nem nagyon tudom rávenni, hogy még egyszer játszunk vele. Max, ha berúgunk, talán.

És készülj, hogy piálásra késztet a játéktábla.

2016. nov. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!