Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one games with gold?

Xbox one games with gold?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy gold előfizető vagyok xbox one-on. Az xbox one-os havi ingyenes játékot letudom tölteni, de a harmadik kompatibiliset már nem.

Hogyan tudnád letölteni?



2016. okt. 25. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A játékok szakaszosan vannak felrakva, nem egész hónapban lehet mindegyiket hanem azt hiszem csak 2-3 hétig elcsúsztatva. Tehát hónap elején más van mint a végén.
2016. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de mindig van egy olyan ami a 360-on és az xbox one-on is elérhető. De én ezt nem tudom letölteni csak azt ami csak one-ra elerhető és ezt a problémát kéne megoldani. Azért a választ köszi tudom kicsit rosszil fogalmaztam meg.
2016. okt. 26. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy olyan probléma lehet, hogy az Xbox One a 360as játékok esetén nem a saját boltját, hanem az Xbox.comot használja a letöltésre. Ez azért gond, mert az Xbox.com 360as része az egy elég nagy katyvasz amihez már nem mernek hozzányúlni nehogy összedőljön az egész. Lényeg a lényeg, az Xbox.comon csakis úgy lehet letölteni bármit, akár ingyenes játékot, ha beregisztrál az ember egy érvényes bankkártyát. Természetesen nem von le semmit ingyenes játék esetén, de akkor is kell a letöltéshez.
2016. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem megoldhatnák rendesen.
2016. okt. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!