Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo multiban?

Diablo multiban?

Figyelt kérdés

Nos, nem vagyok egy nagy kocka, de úgy hallottam a barátomtól hogy Diablo 3-mat lehet multiban is játszani... Viszont fogalmam sincs hol vagy hogyan és ebben szeretnék segítséget kérni..

Eddig csak wow-ozgattam, így ebből gondolom, hogy kellene egy szerver ahol lehet játszani.

Hogy miért nem a barátomat kérdezem meg? Mert meglepinek szánom:D mivel wowozni nem akar velem, de ezt imádja így úgy gondoltam utána kérdezek:D


2016. okt. 25. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Megveszed, felrakod.
2016. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
játékon belül meg tudod hívni, és a battle.net szervere generál egy host szobát (mintha 1 routeren lennétek), amin keresztül tudtok együtt játszani, neked nem kell szervert csinálni meg ilyesmi.
2016. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!