Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg ilyen sokan csalnak a...

Tényleg ilyen sokan csalnak a Battlefield 1-ben?

Figyelt kérdés

2016. okt. 27. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

MILYEN sokan?

Én még nem találkoztam csalókkal, csak olyanokkal, akik jobban játszottak nálam.

2016. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Abból gondolom, hogy átlagban egy 1 órás játék alkalmával 5-6 játékost kiszórnak. Eszembe jutott az is, hogy nagy ping miatt kirakja, mert más játékoknál találkoztam ilyen 1-5 perces bannt kap az illető, ha túllépi a pinghatárt...

A másik fura, hogy miután kiszórják a bannokat érdekes módon nem halok meg félpercenként, nem lőnek le a falon keresztül stb.

Azt hagy tegyem hozzá, hogy én nem a tizenéves pattanásos kategória vagyok, elég régóta játszok és meg tudom különböztetni hogy mire képes egy profi és egy amatőr, avagy egy szerencsés találat...

2016. okt. 27. 18:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Na annyit a nem csalókról, hogy a srác 3x ölt meg egymás után elég érdekes helyekről lazán fejbe és rá 1-2 perce bannolták... (fura módon utána már nem haltam meg 3 percenként és még sikerélményem is volt) szóval félig meddig megválaszoltam a saját kérdésem, csak kíváncsi vagyok, hogy ezt ti mennyire tapasztaljátok?
2016. okt. 27. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
1-szer találkoztam 1-el.. azt ennyi.. :D
2016. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerencsések vagytok. Folyamatosan bannolnak a szervereken, pl most is (pont vége van a körnek és alt taboltam :) ) a gyerek teljesen lehetetlen helyről lőtt le, a fal se zavarta, hogy ott van és rá 1 percre kapta a bannt. Első játékom ma, 5 perc után ilyen fogad.


Amúgy a másik kérdésem az lenne, hogy ezeket nem lehet reportolni vagy valami? Nem lehet ezeket megfosztani végleg a játéktól vagy valami? Mert én szívesen jutalmaznám minusz 40 eurótól, hátha megjön a kedve a tisztes játékhoz...

2016. okt. 28. 18:22
 6/6 anonim válasza:
A Battlefield 1 idelyén szüntették meg a csalás elleni csoportot, ami most sem működik. A BFV teljesen ban mentes volt, ez nyilvánvaló. Azóta sincs nyilvános ban lista és a jelentésekre sem válaszolnak. A BF2042 indulásakor felugrik egy anticheat ablak, de az csak egy kép, nincs mögötte valós folyamat. Egy régi, az előfizetésből kiesett, régóta nem frissített engine owning programmal se bannolnak. Igaz, nem használom folyamatosan, de már a beta-ban is kipróbáltam, néha bekapcsolom ha olyan kedvem van, főleg wh-ra használom ésn aimbot 50%-on. Sőt az egyik kolegám egy régi BFV-höz való aimbottal tolja már tavaly nyár óta. Hát ez van, átverik a vásárlókat.
2022. szept. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!