Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ma kezdtem el játszani a...

Ma kezdtem el játszani a Second Lifeval, de nem értem hogy kell.1. Hogy tudok állást szerezni? 2. Van olyan hely ahol csak magyarok vannak? 3. Hogy tudnék házat venni? 4. Lehet feladatokat teljesíteni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 20:31
 1/3 IceWall válasza:

Szia! A Second Life ugyan játéknak kinéző alkalmazás, valójában nem játék, hiszen itt nincsennek elérhető szintek és pontokat sem kell gyűjteni. Egy közösségi virtuális térnek mondanám, ahol játszani is lehet.


1. Állást szerezni ismerősökön keresztül lehet, vannak kifejezetten álláskeresésre szakosodott csoportok, ügynökségek. De állásajánlatokat a Second Life hivatalos oldaláról elérhető Fórum részben is találhatsz.


2. Igen, van olyan hely, ahol csak magyarok vannak, dobj egy privát üzenetet és segítek.


3. Ez a kérdés összetett. Tudsz bérelni földet, vagy apartmant. A világ hivatalos fizetőeszközével tudsz vásárolni, ez a Linden Dollár. Ha üres földet bérelsz, akkor arra a Marketplace-en, vagy a 3D világon belül tudsz házat vásárolni.


4. Igen, a Second Life-on belül vannak játékok, amelyekben különböző feladatokat kell teljesíteni.

2016. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Már nem játszok vele, talán egyszer később még letöltöm :)
2016. nov. 18. 20:19
 3/3 anonim válasza:
én játszom vele és küldtem is neked egy privátot :)
2017. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!