Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Witcher 3: Blood and...

A The Witcher 3: Blood and Wine és a The Witcher 3: Hearts of Stone-nak közük van egymáshoz?

Figyelt kérdés
Úgy értem baj, ha a Hears of Stonet játszom ki először? Tudni fogom, hogy mi a helyzet? Vagy inkább a Blood and Wine-t érdemes?

2016. okt. 28. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


A Hearts of stone előbb jelent meg, ergo egyátlalán nem baj, ha azt játszod ki.


Midnkét kiegészítő voltaképp önálló játék, utalások vannak bennük, de igazából lényegtelen, melyikkel kezded, elvégre mindegiyk úgy is játszaható, hogy kapsz egy megfelelő erejű geraltot, aztán uzsgyi.


Bár hozzáteszem, hogy zerintem a legjobb, ha vlaaki az alapjátékkal együtt viszi a hearts of ston-et, és amikro elég magas szintű lesz, emgcsinálja azt, majd tovább viszi a játékot, és a vége után nekiáll a blood and wine nak.


Ha erre nincs lehetséged, akkor szierntme Hearts of stone és utána blood and wine.

2016. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Függetlenek egymástól, másik területen játszódnak. De a Hearts of Stone-hoz 34. szintet ajánlanak, a Blood and Wine-hoz pedig 40. szintet, tehát elvileg az utóbbi nehezebb.
2016. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hearts of Stone 30-as szinttől, Blood and Wine 35-ös szinttől ajánlott.
2016. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igen, az alapjátékot játszot és írta, hogy 30-as szintől ajánlják a Hearts of Stonet. De azt, hogy érted, hogy vigyem az alapjátékkal együtt, úgy indítottam el, hogy kiegészítővel együtt az alapjátéjkot, de nem értem akkor sem.
2016. okt. 29. 12:52
 5/5 LyahFayew ***** válasza:

Szerintem úgy értette, hogy az alapjáték játszása közben elkezded a Hearts of stone-t is, ameddig meg nem haladja a szintedet... Bár én ezt személy szerint sosem csináltam így.

Egyébként [SPOILER] a Blood and wine során találsz utalást a Hearts of stone "főgonoszára" GAunter O'Dimm-re. (én ezért kezdtem előbb a Blood and wine-al, mert így tetszett a sztori, de nem befolyásol ez igazából semmit.) Mikor a potted wight (nem tudom, magyarul hogy van) nyálát kell megszerezned, vagyis az őrült kanálgyűjtögetőét, és sikeresen megszabadítod az átkától, akkor hazaviheted a nőt a birtokodra, aki mesélni fog egy bizonyos titokzatos kereskedőről, aki elátkozta őt. A leírását és a közben játszódó soundtracket figyelembe véve egyértelműen O'Dimmről van szó :D

2017. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!