Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha regisztrálok a minecraft....

Ha regisztrálok a minecraft. Net-re akkor azzal minecraft játékost is regisztrálok?

Figyelt kérdés
Megszeretnénk venni a tesómmal a minecraftot közösen de csak a minecraft.net-re regisztrálnánk közös fiókkal. Attól még külön felhasználót létrehozhatunk, ha a gépünkre ugyanabból a fiókból töltjük le? A másik kérdésem az lenne (hogy ugye van külön olyan lehetőség h windowsra meg win10re) ha a windowsra töltjük le az én win10emen is el fog futni?

2016. okt. 29. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Maga a fiók az amit regisztráltok, azon belül tudtok egy karakter skinjét állítani. Úgy tudom több gépen is be lehet jelentkezni viszont egyszerre szerintem nem tudtok játszani, szerveren meg főleg nem mer egymás karaktereibe lépnétek be. Windows 10-re is a sima windows verziót érdemes leszedni, mert a win 10-es verzióban nincs annyi minden, és még béta állapotban van.
2016. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy fiókot regisztrálsz vele, abba csak te tudsz belépni. Ha tesóddal akarsz játszani akkor kettőt kell venni.
2016. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!