Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábitásból jeles! Hogyan...

Csábitásból jeles! Hogyan szerezzek akciópontot?

Figyelt kérdés
Megnéztem a hallowini meglepetés ajándékot, és nagyon megtetszett. Viszont az a gond, hogy nem tudom minden nap megkapni mind az 5 kulcsot mert nincs elég akcióponto. Így általában csak két naponta szerzem meg az összeset. És bár lehet 4 kulcs hiány, nekem mégi annál több lesz. Jelen pillanatban 41/56-nál járok. Minden nap lejátszom a virágos (általába nem sikerül) illetve a téglás játékot is. De így sem szerzem meg mind az öt kulcsot. Így a játékokon, a napi belépésen, és a bankon kívül tudja valaki hogy an szerezhetnék még akciópontot?
2016. okt. 29. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Ezen kívül a bankban tudsz vásárolni. Sajnos más lehetőség nincs.


Amúgy én sem szerzem meg az öt kulcsot. Pl. aki már kijátszotta az epizódokat (mint én), eleve nem tud

10 lépést tenni az epizódban mert milyen epizódban tegyen?? Meg mire költsek 20$-t ha minden megvan? xd

2016. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

bank

játékok

belépés

Tündérkeresztanya

napi csillagjegy

ha meghívsz 1 barátot

100 naponként 20 akciópontot kapsz.(ajándééék :P)


más lehetőséged nincs. Sajnos. :C

nekünk amúgy sikerült mind az 5 kulcsot megszerezni 1 nap alatt :)

2016. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!