Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 3 végén mi lett Maria...

A GTA 3 végén mi lett Maria Latoreval?

Figyelt kérdés
Ugye sehol semmit nem látni erről, viszont Claudenak tök értelmetlen lett volna azért megmenteni Mariat ha ki akarja nyirni, de akkor meg mi volt? Senki semmit nem tid erről?

2016. okt. 31. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem ölte meg, az csak egy poén volt.

A tipikus "sokat pofázik a nő és inkább lelövöm", de nem mutatják, csak hallod, lehet mellé lőtt, de itt most tényleg nem ez a lényeg, hanem poénkodtak.

A 3-ban inkább, ami rejtélyes az Donald Love eltűnése.

Vagy hogy miért van felrobbantva Portlandben az egyik út, nem messze az autókereskedéstől, tűzoltóságtól.

2016. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem azért ment el Claude Maria-ért mert annyira megakarta menteni hanem mert így akart Catalina közelébe jutni,hogy megölhesse

Claude talán a leginkább pszichopata az összes Gta főhős közül,nem hiszem hogy Maria nagyon érdekelné. Szerintem sem lőtte le őt amúgy ez csak poén volt,de ezt sajnos már sosem tudjuk meg,mert az újabb Gta-k teljesen más „univerzumban” játszódnak nem tesznek utalást arra,hogy a régebbi részekben mi volt.

2016. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyébkélnt ha jol tudom a GTA onlineban Claude választható szülő.
2016. okt. 31. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Azért ez így nem igaz. Az V-ben ott van a Groove Street és elvileg CJ is szerepelt volna azokban a bizonyos Story DLC-ben.
2016. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
#4 Nem igaz, az nem CJ csak egy utalás rá és a régi szereplőkre, tehát egy easter egg, az pedig csak egy pletyka, hogy szerepelt volna egy sztori DLC-ben. Sőt feltehetően sztori DLC sem lesz. Amúgy maga a R* mondta, hogy már külön univerzumban van a IV és az V, ezeknek már nincs közeva korábbi részekhez, sztori és karakterek terén.
2016. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, igazad van, én emlékeztem rosszul.

Nem is CJ szinkronhangja szólalt meg, hanem a Frankliné.

2016. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagy baj,hogy ennyire megszakították a kapcsolatot a 3D univerzummal. Pedig jó lenne látni,hova tűnt Donald Love,mi van CJ-ékkel és Tommy Vercetti-vel meg ilyenek :D
2016. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az tényleg szívás, hogy a GTA IIImal hagyták nyitva a legtöbb kaput, míg az játszódik a legkésőbb (2001). Donald Love engem is érdekelne, vagy ha esetleg kiderülne hogy Vic Vance mégse murdált be, talán szívesen irányítottam volna Ken rosenberget, talán...
2016. nov. 1. 20:17
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Ken Rosenberget :D a kokaintól Gta főhősnek hallucinálja magát aztán úgy kell küldetéseket csinálni :)

Szerintem Donald Love lelépett a csomaggal,amiért annyit kellett küzdeni :) csak tudnám mi van abba a csomagba ? örökélet titka vagy miafene ?

Legalább egy kisvideót csinálhatna a Rockstar,hogy mi történt a 3D-s Gta-k eseményei után.

2016. nov. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Love-t azért tűntették el, mert volt egy mission a bétában, amiben a házát le kell bombázni, de ezt a 911 miatt kivették (ugye az abban az évben volt). A R* sztem maga se tudja, hogy mi történt vele, és az ázsiai öreggel. Egyébk Rosenberget azért mondtam, mert kb. az összes 3DGTAban szerepelt.
2016. nov. 2. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!