Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most hogy lesz majd?

Most hogy lesz majd?

Figyelt kérdés

Még anno 2013-2014 környékén, PS3-konzolon játszottam online, a Mortal Kombat 9-el (Komplete Edition-al)


De már nem emlékszem hogy hogyan csináltam profilt, asszem a játék maga kínálta fel, vagy adta magát, passz.. Most PC-re rendeltem meg, napokon belül megjön, de nem steam-en, dobozosban veszem! Itt hogy tudok majd online játszani? Hova kell regisztrálni? Hogy lesz online nevem? Előre is köszi! Lesz köze a steam-hoz??



2016. nov. 1. 18:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy az online menübe lépve kéri az email-t és akkor név egyebek és annyi? :D
2016. nov. 1. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Steames.
2016. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A dobozos az Steam-es.
2016. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Akkor feltelepítem, és steam-en keresztül csinálok profilt, és go! Köszi! És még annyi, ha véletlenül elhagynám a lemezt, gondolom nincs esélyem steam-ról letölteni ismét?? :)

2016. nov. 1. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen leszedheted megint. Én ha dobozos játékot veszek sem használom a lemezt, csak beírom a kódot és letöltöm.
2016. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!