Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezekhez hasonló PC játék egy...

Ezekhez hasonló PC játék egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Bioshock részek, Alice Madness Returns,Life is strange, Beyond Two Souls..


A kissé elvont, inkább sztorira építkező játékok érdekelnének.



2016. nov. 1. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

L.A. Noire

The Wolf Among Us

Valiant Hearts

The Vanishing of Ethan Carter

Everybody's Gone to the Rapture

Brothers - A Tale of Two Sons

Deadly Premonition: The Director's Cut

Murdered: Soul Suspect

2016. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tales from the Borderlands

Witcher 3

SOMA

Alien: Isolation

Remember me

Alan Wake

2016. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek világosíts fel, hogy mégis a korodnak és a nemednek mi a sz@r köze van ahhoz, hogy milyen játékokkal játszol vagy akarsz játszani?
2016. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja, én is kíváncsi vagyok rá
2016. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van sok jó játék amit ismerek, az első kettő is jókat írt, de nem tudom mit akarsz azzal, hogy lány vagy. Manapság ez már nem annyira érdekes, hogy lány vagy és játszol valamit. Kortól és nemtől függetlenül játszhatsz bármilyen játékot.


Kiegészítésnek még ajánlanám: Half-Life 2 + EP1 + EP2, Borderlands sorozat, Dragon Age sem rossz, habár Steamen nincs meg az összes játék, ezért érdemesebb Originen megvenni őket. Esetleg Mirror's Edge, aminek az új része szintén csak Originen van meg. Vagy a Serious Sam játékok, de az multiban élvezetesebb. Végül pedig Dead Space, 1-2 egy kicsit félelmetesebb, de 3 az semmi.

2016. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként semmi baj nincs azzal hogy lány vagy és játszol, de már falra húzott csíkokkal jelezhetnénk a már-már zebracsíkos kínai nagyfalon, hogy hány lány írja oda mindig azt, hogy ő lány, és bizony ő játszik! Ő ilyen különc! :D
2016. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Alan Wake

L.A. Noire

Dishonored

Portal 1/2

Fallout 3/New Vegas/4

Deux Ex: Human Revolution

2016. nov. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Skyrim, witcher 3,
2016. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Komolyan elnézést hogy odaírtam a korom meg a nevem.:D De szerintem ezen túl is léphetnénk. Nem azért írtam oda mert hú de menő (???) vagy mi lenne lányként játszani. Csak úgy odaírtam. Ha kérdést írok, mindig írok nemet/kort.


Köszönöm az eddigi ajánlásokat!

2016. nov. 2. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért mert nem csak a végére odabiggyesztettél egy 18/L-t amit többen is csinálnak, hanem direkt 18 éves lánynak keresel játékokat. Ami meg teljesen értelmetlen, mert mindegy, hogy 18 éves lánynak vagy fiúnak lesz. Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy barna szemű embernek, abba is ugyanúgy belekötöttek volna, mert mi köze van ennek az egészhez a szemed színéhez. Semmi. Ugyanúgy a nemed bejelentése hülyén fest magában a kérdésben.
2016. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!