Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az új Need For Speed 2015-ös...

Az új Need For Speed 2015-ös játékkal lehet offline játszani?

Figyelt kérdés
Mivel láttam youtube-on videót, hogy offline módban játszik a srác. Egyébként xbox-on játszanék vele

2016. nov. 2. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
TELJESEN offline szerintem nincs. Néztem én is ilyen videókat, de igazából csak rákattint a play alone gombra. Szóval igazából csak kiszed a matchmakingből, lobbyból, nem lesznek mások a pályán rajtad kívül. De szerintem az alapfeltétel, hogy állandó netkapcsolat szükséges hozzá, még megmarad.
2016. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az Xboxos verziót nem tudom, de PC-n úgy működik, ahogy az első válaszadó írta. Kiszed a matchmakingből, de attól függetlenül ugyanúgy online leszel. Sajnos ezt minden játék indításnál el kell játszani, hogy play alone, nem egy fixen állítható opció.


Bár már 600-an leírták világszerte, de teljesen felesleges az állandó netkapcsolat. Sosem éreztem indíttatást, hogy kihívjak bárkit is. Néha láttam, hogy valaki akar valamit, de ilyenkor vagy elutasítottam, vagy mentem dolgomra teleportálással, és hopp már nem voltam ott. :D Mert ugye van ilyen is.

2017. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!