Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem olyan elterjedt a...

Miért nem olyan elterjedt a rubik kocka lányok körében?

Figyelt kérdés
Szinte csak fiúknál látni, versenyeken, mindenhol. Nem értem....

2016. nov. 2. 22:05
 1/9 Chio Stickletti válasza:
57%
Tudod a lanyokat nem koti le a logikai feladat...
2016. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
A nők túl ostobák hozzá.
2016. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat...nem ostobak. En is lany vagyok, es rubik kockazok. Cs kivancsi vagyok h miert ritka a lanyok koreben.
2016. nov. 2. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem arról van szó, hogy a nők buták, hanem az intuitív gondolkodásuk erősebb, az analitikus pedig gyengébb. Lásd még: navigálás, tükörből parkolás, stb.
2016. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WlessTheBoss válasza:
55%
Szerintem ez nekik olyasmi lehet hogy ez nem olyasmi amit egy lány csinálni . PL foci ... Természetesen evvel nem azt mondom hogy nincs női csapat , vagy olyan lány aki kockázik , csak annyit hogy ez elfiúsodott . Mint a tanítás elnőiesedett ...
2016. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 OneTheLays válasza:
29%
Szerintem ez is csak beköltözött a köztudatba (részben). Ugye ahogy anyu meg apu: a lányok babáznak... Stb. Általánosítás.
2017. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Nézd meg, hány női matematikus, csillagász, programozó, stb. van! Marginális mennyiség. Ezt nem lehet azzal magyarázni, hogy a lányoknak nincs önbizalmuk, mert a többi tudományos pályán meg nőuralom van. A férfiaknak jobban megy az analitika, és kész.
2017. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elterjedt, csak nem tudok róla.


Azt könnyebben elhiszem, hogy nem mutatják ki vagy nincs rá alkalmuk/lehetőségük, mert a Rubik kocka nem nemfüggő, hogy csak férfiaknak menjen.


Én is pl férfi vagyok, és azért nem Rubik kockázom (még), mert eddig nem jutottam el addig, hogy vegyek magamnak egyet.

2019. aug. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk anno az osztályban több lány kockázott,mint fiú, bár neten, vagy versenyeken, tömegközlekedésen én is több pasit látok. És ne felejtsük el Jessica Fridrichet sem, akinek a Fridrich metódust köszönhetjük. :) ennyit arról, hogy a lányok ostobák ;)
2019. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!